Як вивести масну пляму на джинсах. Чим відіпрати масну пляму на джинсах.

Існує кілька способів, за допомогою яких можна вивести масну пляма на джинсах. Всі вони відносяться до щадним методам, тобто усуваючи пляма , не змінюють колір тканини. При бажанні, їх можна поєднувати між собою.
Вам знадобиться
  • Джинси, паперові носові хустки, мило "Антіпятін", "Фейрі", бензин, картопля сирої, чорний черствий хліб, кравецькі крейда, щітка одежна, пральний порошок
Інструкція
1
Ситуація, коли улюблені джинси зіпсовані жирним пляма м, не з приємних. Правда, сильно переживати з цього приводу не варто. З неї є вихід. Жирне пляма можна вивести. При виведенні слід дотримуватися ряду правил, і забруднення зникне. Способів виведення жирних плям з джинсів існує несколько.Главное правило в цій справі свідчить: "Поспішайте!". Чим старше пляма , тим його складніше вивести. Якщо пляма з'явилося тільки що, слід негайно приступити до дій. Поки жир не в'ївся в тканину, допомогти джинсам можна без наслідків. "Швидка допомога" дає прекрасні результати.Самий простий спосіб з "невідкладних" - промокнути пляма простим паперовим хусткою. Частина жиру вбереться і подальша задача спроститься.
2
Другий спосіб передбачає використання синтетичних миючих засобів. "Фейрі" не дарма перекладається з англійської, як "фея". В даному випадку, це дійсно фея, причому добра. Чарівним способом, Фейрі, вилите в невеликій кількості на пляма і залишене на півгодини, усуне його без следа.Вспенівать миючий речовина не обов'язково, нехай воно лежить на жирному забрудненні тонким шаром. Так швидше буде видно результат. Як свіже, так і старе пляма зникне, не пошкодивши кольором деніму. Свіже, природно, швидше.
3
Другий спосіб більше підходить для автолюбителів. "Бензин нам допоможе!", Можна сказати, перефразовуючи слова відомого персонажа. Кілька мл цієї речовини впораються з пляма м швидко і ефективно. Причому, не залишаючи білих плямі на джинсах, що важливо. Бензин слід залишити на тканині 5-10 хвилин і змити. Більше того, відразу після цього необхідно помістити джинси в прання. Режим треба вибрати з додатковим полосканням, адже бензин горючий.
4
Спосіб третій - застосування мила "Антіпятін". Цей вид мила справляється з жирними забрудненнями на всіх видах тканини. Слід намилити пляма і спробувати його відіпрати. Потім ще раз намилити і витримати 20 хвилин, для кращого результату. Після чого необхідно випрати джинси звичайним способом. Результат, дійсно буде неперевершений. Мило повністю виконує свою функцію по виведенню жирних плям.
5
Для противників всякого роду хімії та любителів речовин рослинного походження, цілком підійде наступний спосіб. Кашка з сирої картоплі може замінити синтетичні засоби. Слід покласти її густим шаром на пляма і залишити на півгодини. Потім прибрати. Після цієї дії необхідно вичистити джинси скоринкою черствого чорного хліба, щоб не залишилося сліду від картоплі.
6
Існує ще старий кравецькі спосіб. Необхідно вивернути джинси на виворіт і присипати їх порошком з кравецької крейди. Мел слід залишити тканини на 30-40 хв. Потім зчистити його щіткою. Цю процедуру слід повторити кілька разів. Як правило, плями не витримують такого обращенія.Все ці методи спрямовані на те, щоб усунути пляма жиру, що не завдавши при цьому шкоди кольором деніму.
Зверніть увагу
Якщо "Фейрі" завдати густим шаром можна отримати біла пляма на джінсах.По цієї ж причини, не варто використовувати для виведення розчинник.
Корисна порада
Сипати сіль на свіжу пляму не рекомендується. Сіль утворює дрібні кульки, змішавшись з маслом, а пляма залишиться незмінним.