Як перешити чоловічу сорочку. Перешити чоловічу сорочку в жіночу.

Відповідно до одного вислову, жінка з нічого може зробити три речі - салат, шляпку та скандал. У ваших руках не просто "нічого", а чоловіча сорочка, з якої можна зшити безліч чудових речей для себе коханої або для своїх дітей. Перше, що спадає на думку, що можна з сорочки зшити сорочку меншого розміру. Але, якщо пофантазувати з неї може вийти мила легка спідничка, блузка і навіть плаття або сарафан.
Вам знадобиться
  • чоловіча сорочка, нитки в тон, швейна машина, тасьма або шиття для обробки.
Інструкція
1
Перша переробка - сорочка для малюка. Візьміть стару чоловічу сорочку (природно з бавовни), виперіть її, відріжте поношений комір і манжети. В якості викрійки скористайтеся старої сорочкою малюка. Зробіть припуски на виріст. В основному такі припуски слід залишити на довжині рукавів і довжині сорочки. А ось комір і манжети викроїте нові, можна контрастного кольору. Всі деталі стачайте. Пришийте комір, манжети і гудзики. Сорочка для малюка готова.
2
Тепер зшийте спідничку для себе чи доньки. Відріжте рукава. Від низу сорочки відміряйте бажану довжину спідниці та відріжте воріт. Від ворота (якщо він, звичайно, в хорошому стані і не витертий) відріжте прямокутні смужки по 6см, зшийте ці смужки, щоб вийшла одна довга деталь. Таким чином, у вас вийде пояс. Прісборьте основну деталь по верхньому краю і пришити пояс. Спідницю можна прикрасити кокетливим бантиком, пришивши його на пояс. А можна в якості поясу використовувати і рукава, пошивши їх разом і зав'язавши красивим вузлом на поясі.
3
Ще одна переробка чоловічої сорочки - пляжний халат. Для такого халата підійдуть сорочки, зшиті з тканини з яскравим «тропічним» орнаментом або в клітку. Крім того вам понабобітся 4 метра ажурного бавовняного шиття і кнопки для одягу (краще, якщо вони будуть з декоративною обробкою, наприклад, «під перли»), також вам знадобиться і спеціальний пристрій, щоб прикріпити кнопки. Відсіч від сорочки комір і манжети. Прітачать шиття по верхньому і нижньому краю стійки. Для того щоб обробка вийшла витонченою, слід розпороти шви на верхньому і нижньому краї стійки. Потім вкладіть між зрізами край шиття і стачайте їх. Обробіть шви пройми і нижні краї рукавів. Рукав задрапіруйте, проклавши на відстані 8 см від головки рукава, 3-4 ряди розтяжною строчки еластичною ниткою. Закладіть на спинці сорочки на лінії талії складки глибиною 1,5 см, і у вас вийде халатик приталеного силуету. Залишилося прикріпити кнопки, і новий халатик готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0WfIB7w3yCY