Як відновити обліковий запис користувача.

За необережності, через якихось збоїв системи та з інших причин облікові записи можуть бути видалені. Зараз розберемо метод відновлення облікового запису на популярному Мультисервіс - Яндекс. А саме те, як відновити облікову запис користувача на сервісі пошти від Яндекса, наприклад, якщо у вас вкрали пароль або ви його забули. Примітка: існує програма для автозаповнення і запам'ятовування паролів - RoboForm, вона захищає ваші паролі від зломів.
Інструкція
1
Практично на всіх поштових (та й не тільки) сервісах є посилання, на кшталт «Згадати мій пароль» або «Забули пароль». У цих випадках варто тільки натиснути на це посилання, вказати свій логін, запасний поштовий ящик, номер мобільного телефону або щось інше.
2
Зараз докладніше розглянемо, як відновити свою «загублену» пошту на сервісі від Яндекса.Заходіте на сайт Яндекса, в розділ пошти (mail.yandex.ru). Шукаємо кнопочку «Згадати пароль», потім на неї і натискаємо
3
В поле на новій сторінці, введіть свій логін, який використовували при реєстрації, або можете написати повністю свій поштовий ящик.
4
Коли все зробите, натискайте «Далі».
5
Далі вам будуть запропоновані наступні дії, в залежності від того, який спосіб ви вибрали при реєстрації: -Можете ввести номер свого мобільного телефону, на який потім прийде код-можете відповісти на свій секретне питання (сподіваємося, що ви його чи не забули) -також можете вказати запасний поштову скриньку. Незабаром на нього прийде лист, в якому буде посилання для переходу на сторінку відновлення пароля
6
Якщо вам підходить один із запропонованих варіантів, то вважайте, що ваша пошта вже у вас в кишені. Читаємо, що робити далі: -попитайтесь розібрати капчу і ввести з неї символи, тиснете "Далі" -прідумиваем більш складний і складний пароль, ніж був до цього в обидва поля-Все, можете жати на «Готово» -Виявляється в своєму кабінеті, де можете робити все, що захочете зі своїм поштовим ящиком Ці випадки є стандартними засобами відновлення облікового запису на Яндексі. Якщо ж нічого не вийшло, то слід звернутися в саппорт Яндекса з проханням про відновлення пароля, але у вас повинні бути сильні аргументи на свою користь.
Корисна порада
Для надійності вибирайте паролі з використанням як букв, так і цифр. Також слід записати його куди-небудь на папірець і повісити на системний блок або просто зберегти файлик з паролем на флешці.