Як зробити запрошення. Як заполнітьпріглашеніе на весілля.

Весілля - чудова подія для будь закоханої пари, повне приємних спогадів. Тому і до підготовки до цієї події потрібно підійти з усією серйозністю і творчо. Якщо хочете бути оригінальними у всьому, почніть з дрібниць. Розішліть спочатку запрошення для гостей. Готові магазинні листівки дуже красиво виглядають, але ж саморобні листівки-запрошення можуть бути не менш, а скоріше більш красивими. Варіантів оформлення саморобних запрошень просто тьма, тому розпишемо вам два з них.
Вам знадобиться
  • Для першого варіанта буде потрібно фактурний папір, яку можна придбати в магазинах для художників; рожева, зелена, блакитна і жовта кольорова щільний папір; фігурні ножиці; дирокол; клей олівець.
  • Для другого варіанту потрібно запастися фактурним папером «під льон» або «під шкіру», але можна й інший. Також буде потрібно аркуш А3 коричневої папери на 20 запрошень, білий картон, ніж для паперу і фігурні ножиці, пряжки, текстильні трояндочки, золотисті нитки, фатин, клей (бажано Супер-Момент гелевий, він практично не розтікається).
Інструкція
1
Вирізаємо з фактурної папери запрошення у вигляді прямокутників 22х15,5см (в розгорнутому вигляді). Таких запрошень з одного аркуша фактурної папери вийде чотири. Складаємо запрошення навпіл, спереду обрізаємо фігурними ножицями 1 см від краю.
2
Тепер займемося текстом запрошення. Текст можна набрати в програмі Word, відміряти так, щоб на аркуш формату А4 вміщалося два запрошення. Підбирати колір тексту краще виходячи з кольору фактурної і звичайної кольорового паперу. До фіолетовою фактурної підійде блакитна або рожева папір для внутрішньої частини запрошення, до рожевої - блакитна і жовта, до салатовой - жовта і блідо-зелена. Приготуємо ще барвисту картинку. Роздрукуємо текст на кольоровому папері і картинку для обкладинки - на фактурну.
3
Дироколом проробимо спереду два отвори, протягнемо кольорову стрічку через них і зауважимо бантик. Обрізавши зайві краю кольорового паперу, вклеїмо текст нашого запрошення.
4
Другий спосіб. Вирізаємо з білого картону листівку, а з коричневого - прямокутник, за допомогою фігурних ножиць.
5
Прошиваємо контур прямокутника золотими нитками (для краси і щоб трималося) Приклеюємо на білу листівку коричневий прямокутник.
6
Супер-Моментом приклеюємо кільця і фатин з трояндочками по вашому розсуду. Знизу приклеюємо тоненьку смужку з офісного паперу, закручуємо її краї і пишемо красивими буквами «Запрошення на весілля».
7
Всередину вставляємо вкладиш з текстом з щільної кальки.