Як поклеїти шпалери на фарбу. Як поклеїти вінілові шпалери на фарбу.

Поклеїти нові шпалери в кімнаті, поміняти інтер'єр і підняти настрій - бажання цілком зрозуміле. Але що робити, якщо в кімнаті, куди ви плануєте клеїти шпалери , на стінах фарба? Безумовно, найкраще від фарби позбутися, інакше більше року шпалери на таких стінах навряд чи протримаються. І знову буде потрібен ремонт. Підготувати стіни не складно, але, звичайно ж, буде потрібно немало часу. Якщо ви твердо впевнені, що возитися з підготовкою стін не будете і вирішили клеїти шпалери прямо на фарбу, тоді вам слід запастися терпінням і будівельними матеріалами.
Вам знадобиться
  • наждачка, грунтовка, шпалерний клей, невініловие шпалери, 2 валика, суха чиста тканина
Інструкція
1
Існує кілька основних способів поклеїти шпалери на стіни, які окрашени.Вот найшвидший і легкий з них. Він зажадає мінімальна кількість часу і грошових вкладень в ремонт. Пропустіть стадії грунтовки і шпаклівки стін, тобто, достатньо, щоб вони просто були чистими.
2
Візьміть найякісніший клей, який тільки зможете знайти, наприклад, Метилан або KLEO. При виборі шпалер зупиніться на будь-яких, крім вінілових, оскільки унаслідок пофарбованих стін волога, що виділяється клеєм, вбиратися в саму стіну не буде, вона стане виходити назовні крізь полотна шпалер.
3
Наступний варіант. Для його здійснення вам буде потрібно побільше часу, а фінансові витрати залишаться тими ж. Візьміть грубу наждачний папір і ретельно відшліфуйте всі стіни. Таким чином, ви створите для стіни можливість вбирати якусь частину вологи від клею. Подальші дії такі ж, як і в першому описаному випадку.
4
Є ще один варіант. Правда, часу для нього буде потрібно значно більше, грошей витратити теж доведеться не так мало, як у двох попередніх варіантах, але зате якість такого ремонту вас приємно порадує і своїм виглядом і своєю довговічністю. Візьміть грунтовку і ретельно заґрунтуйте всю стіну.
5
Хороший грунт може до такої міри склеїтися з поверхнею, що навіть укладка нової керамічної плитки безпосередньо на стару може бути можлива. Висушіть грунт рівно стільки, скільки буде потрібно за інструкцією. Після цього зашпаклюйте і відшліфуйте поверхню. Знову витримаєте необхідну для достатньої просушки паузу, а після цього грунтуйте стіну, але грунт для цього вже підбирайте звичайний. І ще одна просушка стіни, після якої беріть шпалери і приступайте до обклеювання стін.
Корисна порада
Але найкраще все-таки позбутися від фарби, заґрунтувати, зашпаклювати стіну, а потім наклеювати шпалери.