Як позбутися від синців від уколів. методи позбавлення від синців після уколів заліза.

Уникнути синців при багаторазових ін'єкціях практично неможливо. Особливо страждають люди, у яких кровоносні судини дуже тонкі і знаходяться близько до поверхні шкіри. У таких випадках краще всього скористатися відразу декількома способами позбавлення від синців від уколів.
Вам знадобиться
  • - йод
  • - розчин димексиду
  • - мазі «Бодяга», «Бодяга Форте», «Швидка допомога при синцях і забоях» та ін.
  • - листя капусти або лопуха
  • - мед
  • - борошно житнє
  • - гірчиця
  • - редька
Інструкція
1
Нанесіть на синяк від уколу за допомогою ватної палички йодну сіточку. Процедуру повторюйте до чотирьох разів на день. Пам'ятайте, що при алергічної реакції на йод таким способом користуватися ні в якому разі не можна!
2
Зробіть компрес з 30-процентного розчину димексиду, змішаного з чотириразовим обсягом холодної води. Перед нанесенням компресу обов'язково змастіть шкіру кремом, бажано дуже жирним, і покладіть на синці від ін'єкції змочену в приготованому розчині серветку. Зверху покладіть целофанову плівку і зафіксуйте пов'язкою. Робіть такий компрес щоночі до повного зникнення синяка.
3
При синцях від уколів, яким вже кілька днів, а також шишках на місці ін'єкції купите в аптеці будь-яку з мазей, кремів або гелів, що містять речовини гепарин, троксерутин, троксерутин з індовазін, або мазь від синців «Бодяга», «Бодяга Форте», «Швидка допомога при синцях і забоях». Цю мазь (крем, гель) наносите на синці на місці ін'єкцій два рази на день до їх повного зникнення. На ніч поверх нанесеного кошти покладіть целофанову плівку, фіксуючи її пов'язкою.
4
На допомогу перерахованим вище способам позбавлення від синців від уколів скористайтеся народними засобами. Прикладіть компрес з листя капусти або лопуха, змазаних медом. Використовуйте тільки свіже листя, які попередньо промийте гарячою водою і відбийте до пускання соку. Підготовлені листя зафіксуйте на місці синців пов'язкою на ніч. Повторюйте процедуру щоночі.
5
Для приготування компресу візьміть чотири частини борошна житнього, дві частини меду і одну частину гірчиці. Змішайте компоненти до утворення м'якого негустого тіста і прикладіть у вигляді коржа на синці від уколів. Робіть компрес два рази на день. При відсутності борошна і гірчиці скористайтеся редькою, яку натріть на дрібній тертці. Співвідношення компонентів: дві частини редьки і одна частина меду. Такий компрес робіть тільки один раз на добу.