Як зробити снігову бабу. Як зробити з куль прикольну тітку.

Проведіть зимовий сонячний день всією сім'єю в парку. Можна придумати забаву, яка об'єднає всіх членів сім'ї, а якщо прихопити з собою фотоапарат, то можна буде показати друзям і знайомим. Зробіть снігову бабу. Подаруйте собі і оточуючим море позитивних емоцій.
Вам знадобиться
  • Лепкий сніг, рукавиці або рукавички, намистини, хустку або шаль, гілочки дерев, морквина або шишка.
Інструкція
1
Скачайте кілька куль зі снігу. Візьміть в руки невеликий клубок снігу. Здавлюють рухами ущільните його так, щоб він став міцним і рівним. Опустіть клубок у сніг. Котите ком попереду себе так, щоб сніг налипав шарами, збільшуючи ком в розмірах. Періодично прихлопувати ваш сніжна куля, щоб він став щільним. Коли ком досягне потрібного розміру, встановіть його в снігу. Нижній ком самий большой.По цим же принципом зліпіть ще два-три снігових кулі, різних по діаметру. Останній ком повинен бути найменшим.
2
Встановіть коми друг на друга. На нижній ком поставить другий ком, який поменше діаметром. На самий верх піде маленький ком. Обліпити коми снігом в місцях кріплення один з одним, щоб ваша сніжна баба не розвалилася.
3
Нарядите сніговика. Замість рук можна вставити в середній ком гілочки дерев. Носом снігової баби буде морквина, захоплена з дому, або шишка. Зробіть очі з камінчиків або вуглинок. Рот можна намалювати вугіллям або викласти ягідками горобини. На голову пов'яжіть хустинку. Можна підкреслити талію сніговий баби пов'язавши шарф, як пояс. Розташувавши довільним візерунком ягоди горобини по сніжним кулям, снігова баба отримає прикрашене платье.Снежная баба готова.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає з собою хусточки, то перетворити сніговика в снігову бабу можна за допомогою пухнастих ялинових гілок. Зробіть бабі розкішну зачіску гілками.
Корисна порада
Якщо ви захопили з будинку фарби, то обличчя і одяг снігової баби можна намалювати на сніжних грудках.