Як відбілити злиняти річ. поленяла річ, чи можна її відбілити.

Одяг або тканинні предмети інтер'єру можуть злиняти з плином часу, при пранні з речами інших квітів, від багаторазового прання. Зовнішній вигляд полинялого речі стає не зовсім приглядную. Чи можна якось виправити ситуацію?
Інструкція
1
відбілюють за допомогою спеціальних концентрованих засобів. Якщо білизна пожовкло від частих прань або від часу, то можна застосувати цей спосіб, ретельно дотримуючись інструкції, зазначеної на упаковці. Для білизни білого кольору підійде універсальний порошок, для кольорового - спеціальний порошок для кольорових речей без відбілювача або м'яке миючий засіб.
2
Пожовклу синтетику білого кольору підсинити синькою. Це хоч і ненадовго (до наступного прання), але досить ефективно.
3
Якщо річ полиняла сильно і підручні засоби не допомагають, спробуйте її перефарбувати. У спеціалізованих магазинах є достатній вибір барвників, після роботи з якими річ буде як нова. Якщо у своїх здібностях сумніваєтеся, то краще віддати річ в хімчистку на фарбування.
4
Серед народних способів виправлення цієї проблеми відомий наступний: на десять літрів води потрібно додати два бульбашки нашатирного спирту. При цьому вся полинялих фарба сходить і залишається лише первісний колір. В одних випадках достатньо і холодної води, в інших - її треба підігрівати. Робота з аміаком вимагає запобіжних заходів.
5
Замочите річ на ніч в розчині Ваніша або іншого подібного м'якого засобу. Результат не обіцяє бути завжди позитивним, але надія на порятунок речі є.
6
Спробуйте засіб для відновлення випадково забарвлених тканин або відновник кольору 3 в 1. Подібні чудодійні засоби випускають багато виробників. Знайти їх можна в великому магазині побутової хімії або супермаркеті.
Корисна порада
Якщо нічого не допомагає, то спробуйте скористатися засобом "Білизна" (2 столові ложки на 5 л води). Але будьте обережні, тому що це дуже сильнодіючий засіб і використовувати його можна тільки для білих речей. Для початку потрібно білизна замочити, натискаючи на нього кілька разів, щоб вода з розчином рівномірно була розподілена. Залиште на ніч, а потім можна ще раз випрати з порошком і ретельно виполоскати.