Як побудувати офіс.

Необхідність в нових офісних площах - потреба будь розвивається компанії. Іноді новий офіс потрібна і при спаді активності. При виборі офісного приміщення завжди постає питання про вартість офісних площ, обробки і обстановки. В деяких випадках вигідніше побудувати новий офіс, ніж орендувати вже готове приміщення.
Інструкція
1
Оцініть свої можливості при плануванні переїзду в новий офіс. Більшість компаній вибирають оренду готового офісу. У великих містах найбільший попит припадає на елітні офісні приміщення в межах ділової частини міста. Це пов'язано, в першу чергу, з потребою розташовуватися в безпосередній близькості від клієнтів. Якщо ви плануєте будувати нове офісне приміщення, вам також необхідно врахувати даний фактор.
2
Якщо ви розраховуйте знизити витрати, розгляньте можливість споруди офісу за межами зони ділової активності. Вартість споруди офісу і рівень платежів при цьому може знизитися приблизно на 30-40%. Один з варіантів - поділ співробітників на дві частини, одна з яких розташовується в центральному офісі, а друга частина здійснює діяльність в так званому бек-офісі, розташованому в менш престижному районі міста.
3
Підбираючи місце для розташування офісу, сумістите необхідні параметри ціни, якості і розміщення. Пошук відповідного варіанту може зайняти кілька місяців. У разі будівництва офісного центру вам доведеться запастися терпінням, оскільки терміни введення ділового центру в експлуатацію можуть відкладатися на різних етапах будівництва. В першу чергу це пов'язано з необхідністю узгодження проекту будівництва в різних організаціях.
4
Після проведення будівельних робіт приділіть особливу увагу обробці приміщення. Вартість обробки може звести до мінімуму вигоду від будівлі офісу. Значну частку вартості комплексу робіт з оздоблення займають інженерні роботи по монтажу вентиляційних систем та встановлення систем електропостачання. Розраховуючи витрати, врахуйте вартість послуг з установки систем пожежогасіння, що вимагають спеціальної ліцензії.
5
Заздалегідь підготуйте дизайн-проект, що включає в себе обмірний креслення, план монтажу, план розміщення меблів та офісного обладнання. Докладне опрацювання таких рішень слід доручити фахівцям, які можуть використовувати 3D-візуалізацію і додаткові специфікації залежно від складності планованого інтер'єру.
6
Продумайте можливість використання в новому офісі модульних стаціонарних або мобільних систем, що дозволяють розмежовувати робочі зони персоналу. Одним з можливих рішень є використання офісних перегородок.
7
При визначенні ціни «офісного питання» доводиться застосовувати індивідуальний підхід, враховуючи територіальне розташування офісу, площа і планування приміщень, корпоративний стиль, термін, протягом якого планується використовувати приміщення.