Як видалити плівку з пластикових вікон. очистити пластикові вікна від плівки і клею.

Захисна плівка оберігає ваші вікна від пилу і подряпин при транспортуванні і під час монтажу. За закінченні оздоблювальних робіт плівку слід видалити, так як її вигляд не естетичний і, до того ж, під впливом променів сонця вона перетворюється в шар бруду, який важко змити з пластикового профілю.
Вам знадобиться
  • - монтажний або канцелярський ніж зі свіжим лезом;
  • - скребок для очищення склокерамічних плит і варильних виробів;
  • - будівельний фен;
  • - мильний розчин або спеціальний засіб для очищення пластикового профілю
Інструкція
1
Акуратно, не залишаючи подряпин на пластику, неглибоко подрежьте плівку ножем. Зніміть захисну плівку з пластикового профілю, як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку.
2
Якщо плівка не знімається або рветься дрібними шматочками, розм'якшите її будівельним феном і скористайтеся спеціальним скребком для очищення склокерамічних плит і варильних виробів. Підчіплює скребком плівку за краї і маленькими шматочками від'єднуйте її від пластику. Застосування скребка істотно зменшує ймовірність пошкодження пластика.
3
Відмийте залишки клею за допомогою мильного розчину або спеціального засобу для очищення пластикового профілю. Для миття вікна краще використовувати лляну ганчірку. Мильний розчин розітріть по всьому вікну і почекайте, поки вікно висохне. На вікні утворюється мильна скоринка, яку можна зняти за допомогою вологої або сухої серветки. Протріть гумові ущільнювачі спочатку вологою, потім - сухою ганчіркою. Замки і петлі вікна мити не потрібно.
4
Якщо ви живете у висотному будинку, буде більш благаразумним, якщо ви видалите плівку із зовнішнього боку рами заздалегідь. Це необходмо зробити для вашої безпеки, щоб потім не ризикувати своїм життям, висувався з вікна на високому поверсі.
Зверніть увагу
В процесі миття вікна уникайте використання розчинників і порошкових засобів для очищення пластикового профілю і гумових ущільнювачів. Профіль після їх використання стає шорстким і змінює колір.
Корисна порада
Для того щоб пластикові вікна прослужили вам довше: - рухомі елементи фурнітури змащуйте засобами, що не містять смоли; - щодня провітрюйте приміщення тривалістю не менше 15 хвилин; - 2 рази на рік чистите від бруду та пилу гумові ущільнювачі; - оберігайте вікна від механічних пошкоджень