Як поставити домофон.

Якщо ви прийшли до думки, що необхідно встановити металеві двері і домофон на вхідних дверей в під'їзд будинку, то ви зробили правильний крок у напрямку захисту будинку від непрошених гостей. Як правило, в під'їздах, де встановлені домофон и, завжди чистота і порядок. Встановити домофон своїми силами у вас, можливо, і не вийде, але взяти на себе функції організатора цього заходу вам цілком під силу.
Вам знадобиться
  • Організаторські здібності
Інструкція
1
Візьміть на себе роль організатора. Як організатор, ви перебуваєте в виграшній ситуації, оскільки більшість фірм, що встановлюють домофон и, роблять для організатора знижку, іноді покриває ваші витрати повністю.
2
Проведіть опитування мешканців під'їзду, щоб визначити прихильників і противників установки металевих дверей і домофон а. Справа в тому, що вартість робіт та необхідного обладнання в кінцевому підсумку ділиться на кількість квартир, розташованих в під'їзді. Якщо хтось відмовиться від установки, інші повинні будуть оплатити роботи за них. Що відмовилися від установки домофон а мешканці отримають безкоштовно два електронних ключа, але залишаться без переговорного пристрою.
3
Складіть список учасників, в якому вкажіть кількість електронних ключів, потрібних кожній квартирі. Як правило, два ключа ви отримуєте безкоштовно, а за додаткові доведеться заплатити. Передбачте додаткові ключі для листоноші і прибиральниці, якщо це необхідно.
4
За участю представника фірми, що займається установкою домофон а, розрахуйте суму, необхідну для установки. Розділіть необхідну суму на кількість учасників і внесіть її в список-відомість. Тепер ви можете приступати до збору грошових коштів від квартиронаймачів, що беруть участь в процесі установки домофон а.
5
Викличте представника фірми-установника для виробництва необхідних замірів та укладання договору на установку і обслуговування домофон а. Договір буде укладено з представником мешканців під'їзду, в даному випадку - з вами. Для оформлення договору потрібно ваш паспорт. При підписанні договору переконайтеся, що в ньому є перелік робіт і терміни їх виконання, а також відповідальність сторін за порушення умов договору.
6
Внесіть обумовлений відсоток від загальної вартості робіт та матеріалів (зазвичай це 50%). Частину внесіть після виконання договірних зобов'язань. Не забудьте роздати мешканцям комплекти ключів від домофон а. Тепер ваш під'їзд надійно захищений від доступу сторонніх осіб.