Як заправити повний бак. Як заправляти до повного бака.

У кожної людини свій ритм і стиль життя. Під ці ритми люди підлаштовують і ритми автомобіля, тобто заправку, поточне обслуговування та інше. Хтось заправляється на вихідних, хтось по середах, хтось на 500 рублів, хтось до повного бака . А якщо вам ніколи не доводилося заливати «до повного», як бути?
Інструкція
1
Не лякайтеся, вам не доведеться згадувати ємність вашого бака , не доведеться вираховувати, скільки там ще не витрачених літрів і скільки ще можна залити. Цей процес нічим не відрізняється від звичайної заправки автомобіля. Ви точно так само приїжджаєте на заправку, зупиняєтеся у колонки з потрібним паливом. Відкриваєте лючок бензо бака і вставляєте пістолет, або довіряєте це заправникові. Після цього, як звичайно, йдете до касира.
2
Єдине, в чому полягає відмінність цього процесу від звичайної заправки - слова, які ви скажете касиру. Замість звичних: номери колонки, марки палива та кількості літрів, ви говорите касиру: номер колонки, марку палива і «повний бак» або «до повного». Процес пішов, насос включився, і бензин ллється в бак вашого автомобіля. Ніяких додаткових зусиль прикладати не потрібно, не потрібно бігти до машини, дивитися в отвір бака і чекати моменту, щоб відключити і вийняти пістолет. Автоматика все зробить сама. Автомобільні заправки обладнані такими пістолетами, які автоматичні відключаються при заповненні бака .
3
Якщо на АЗС немає заправника, то після оголошення касиру номера колонки і марки палива, вам необхідно дійти до машини і простежити, коли відключиться пістолет, повісити його на місце, закрити кришку бензо бака і пройти на касу для оплати палива.
4
Оплата може відбуватися за двома схемами. У першому випадку ви говорите касиру «до повного» і після заправки, оплачуєте залите кількість бензину. В іншому випадку вас можуть попросити сплатити свідомо більшу кількість палива, наприклад: ваш бак, вміщує 46 літрів, а оплачуєте ви 50. Після цього касир дивиться, скільки літрів палива вмістилося в ваш бак, і повертає здачу за незаправлені літри.
5
На заправці завжди вам готові підказати, допомогти, направити. Зверніться до асистента або до касира, і вам все пояснять на місці.