Як потрапити в Єрусалим.

У 2008 році Росія і Ізраїль підписали угоду, яка скасовує туристичні візи для своїх громадян. Тепер потрапити в Єрусалим , древній і святе місто, стало набагато простіше.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - медична страховка;
  • - підтвердження броні;
  • - виписка з банківського рахунку.
Інструкція
1
Громадяни Росії, у яких є діючий закордонний паспорт, можуть безперешкодно і багаторазово в'їжджати на територію держави Ізраїль, виїжджати та вчиняти транзитні зупинки. Можна перебувати до 90 днів протягом півроку (180 днів) на території Ізраїлю, не запрошуючи віз. Паломники, які бажають відвідати святині Єрусалим а, прирівнюються до звичайних туристам, віза їм також не потрібна.
2
Якщо ви перебуваєте в Єрусалим на лікування, то віза також не потрібно. Якщо ж з'ясується, що для повноцінного лікування знадобиться більше 90 днів, якими обмежено дозвіл на безвізове перебування, то потрібно звернутися в МВС Ізраїлю і продовжити термін перебування. Лікувальні установи знайомі з процедурою і допоможуть вам у наданні документів для продовження дозволу.
3
Закордонний паспорт, по якому турист в'їжджає на територію Ізраїлю, повинен бути дійсним протягом півроку, рахуючи з дня в'їзду.
4
В'їжджаючи в Ізраїль, російському громадянинові рекомендується мати документи, які потрібно пред'явити при проходженні паспортного контролю, а саме: авіаквиток в обидві сторони з датами прибуття та вибуття, медична страховка, підтвердження броні готелю - з печаткою та на фірмовому бланку готелю (для туристів), лист з лікувальної установи (для тих, у кого медична мета поїздки). Також при поїздки вам будуть потрібні документи, які підтверджують вашу платоспроможність (наприклад, виписка з банківського рахунку).
5
Якщо ви їдете на запрошення приватного або юридичної особи, то ви повинні мати запрошення. Можна надати оригінал, факсовую копію або роздруківку документа, надісланого електронною поштою.
6
Як і раніше потрібне отримання віз для дипломатичних працівників, для студентів, які прибувають на навчання в ізраїльські вузи, для волонтерів та представників релігійних конфесій, наступних на службу в Ізраїль, а також для тих, хто має намір працювати на території держави.
7
Найзручніше до Єрусалим а добиратися через міжнародний аеропорт Бен Гуріон, який знаходиться в 50 кілометрах від міста. Добратися від аеропорту можна на таксі за 25 хвилин, або на автобусі. Він відходить кожні півгодини, дорога на ньому займає близько 45 хвилин.