Як рахувати вагу. вважаємо свою вагу.

Складно знайти в сучасному місті людини, яка повністю задоволений своєю зовнішністю і фігурою - сотні і тисячі людей голодують, займаються на тренажерах, сидять на виснажливих дієтах, намагаючись скинути зайві кілограми. Однак часом зусилля бувають марними. Адже скільки б ви не намагалися схуднути, вага не стає нижче. Причина може бути дуже простий - ця вага індивідуально для вас не є лішнім.Готовие лічильники, що вимірюють наявність або відсутність зайвої маси тіла, не завжди показують достовірні дані. Вони не враховують ваші унікальні особисті параметри. Тому якщо ви хочете визначити, чи є у вас зайва вага і виміряти його, найкраще використовувати надійні методики.
Інструкція
1
Сучасні фахівці серед безлічі способів вимірювання маси тіла виділяють метод вимірювання величини межреберного кута, який показує тип вашої статури. Встановіть долоні під нижні ребра так, щоб вони утворили трикутник і визначте гостроту кута, в якому вони з'єднуються. Якщо цей кут гострий, у вас статура астенічного типу. Якщо кут прямий, ви володієте атлетичним типом статури. Люди з тупим міжреберних кутом відносяться до пікнічних типу. Психотерапевт Ігор Литвинов створив спеціальну таблицю, за якою можна визначити найбільш оптимальну вагу для кожного типу грудної клітки. Знайдіть у таблиці свої параметри і порівняйте свій наявний вага із зазначеним у таблиці.
2
Індекс маси тіла - популярний спосіб визначення зайвої ваги, і його формулу знають практично все.Запішіте свою вагу в кілограмах і зростання в метрах. Розділіть вагу на квадрат росту, і в підсумку одержите універсальний показник, що демонструє норму або ж відхилення від норми в масі тіла. Різні фахівці при цьому розходяться в думках, яке число вважати нормою. Одні називають - 24,9, інші кажуть, що нормальний BMI варіюється від 20 до 23. Числа від 24 до 29 - це сигнали наявності зайвої ваги, а індекс від 30 і вище свідчить про серйозну надмірності маси тіла.
3
Таблиця Майкла Е.Дебейкі, американського кардіохірурга, знаменитого по першим операціями з пересадки серця, заснована на принципі відповідності маси тіла здоров'ю серцево-судинної системи людини. Ознайомтеся з таблицею і підрахуйте, яку вагу Дебейки вважає оптимальним для вашого зросту і статури. Якщо вага перевищує зазначену цифру, вашому серцю загрожує додаткова небезпека.
4
Не секрет, що кожна людина має унікальний типом обміну речовин, від якого також залежать параметри норми для його ваги. Зокрема, якщо у вас повільний обмін речовин, вам підійде розрахунок маси тіла за методикою Барбари Едельштейн. Розрахунок проводиться в два етапи. На першому етапі порахуйте вагу, яким ви могли б володіти при нормі обміну речовин. Формула розрахунку: до 45 кг додайте 1 кг на кожен сантиметр вашого зростання вище 150 см, а також додайте 0,5 кг за кожен рік життя старше 25 років. Цей параметр не повинен перевищувати 7 кг.На другому етапі отримані дані коригуються. • додайте від 4,5 до 7 кг; • потім додайте від 4 до 7 кг (якщо маса тіла становить 90 кг); • додайте ще кілька кг (якщо маса тіла понад 100 кг) .В підсумку ви отримаєте вагу, до якого можна прагнути без шкоди для здоров'я.
Зверніть увагу
Перш, ніж прагнути позбавлятися від жирових відкладень, не забувайте, що для жіночого організму потрібна наявність щонайменше 18% жиру в тілі, і максимум 25%. Для чоловічого організму цей параметр нижче - від 12 до 18%. Вважається, що найкращий вага, підтримуючий жіноче здоров'я, складається в 22% жирових відкладень.
Корисна порада
Після виявлення результату ви можете прийти до вирішення своїх проблем із зайвою вагою - маса тіла може не перевищувати норму, але цю норму може перевищувати кількість жирових відкладень. Справлятися з такою ситуацією дієтологи рекомендують за допомогою спорту і правильного харчування, що сприяє нарощуванню м'язової маси і спалюванню жирів. Харчуйтеся так, щоб у вашому раціоні було мало жирів і багато вуглеводів і білків.
Розрахунок податку на додану вартість проводиться відповідно до податкового законодавства Російської Федерації. Для того щоб вважати пдв, слід спочатку визначити податкову ставку.

Нуль відсотків стягується в ході реалізації:

 1. Експортною продукції, а також продукції, що підпадає під митний режим вільної митної зони, за умови спрямування в податкову інспекцію документів, відповідно до статті 165 податкового кодексу Росії.
 2. Послуг або роботи, що відноситься до виготовлення та реалізації продукції, зазначеної в першому пункті.
 3. Послуг або роботи, пов'язаної з транспортуванням і перевезенням продукції.
 4. Послуг з перевезення багажу і пасажирів, якщо пункт призначення або відправлення знаходяться за межами РФ.
 5. Продукції, використовуваної в космосі.
 6. дорогоцінних металів, якщо їх видобуток вироблялася з відходів та брухту металів, в яких містилися дорогоцінні метали.
 7. Продукції, роботи або послуг , наданих для зарубіжних дипломатів і членів їх сім'ї.

Десять відсотків стягується в ході реалізації:

 1. Продукції для продовольства за переліком пп. 1 п. 2 ст. 164 податкового кодексу РФ.
 2. Дитячих товарів за встановленим переліком.
 3. Періодичного друкованого видання, крім рекламних і еротичних видань.
 4. Медикаментів російського та іноземного виробництва за встановленим переліком.

Види товарів, перераховані в цьому пункті, відповідно до загальноросійському класифікатором товарів, а також номенклатурі товарів зовнішньоекономічної діяльності, встановлюються Урядом Російської Федераціі.Счітать пдв за податковою ставкою вісімнадцять відсотків слід у випадках, не перерахованих в першому, другому і четвертому пунктах податкового кодексу Россіі.Расчет ставки податку проводиться як процентне відношення ставки, встановленої НК РФ, до податкової базі, взятої за сто і збільшеною на розмір ставки податку 164 статті НК РФ:

 1. Отримання грошових коштів від оплати послуг, товарів і робіт , встановлених податковим кодексом РФ.
 2. Оплата або часткова оплата поставки продукції, передачі права на майно, встановлених НК РФ.
 3. Утримання податку податковими агентами згідно 161 статті НК РФ, в ході продажу майна, що купується на стороні та стягнутого з податком згідно 154 статті НК РФ.
 4. В ході продажу сільськогосподарських товарів згідно 154 статті НК РФ.
 5. В ході продажу автомобілів згідно 154 статті НК РФ.