Як перенести на сервер базу даних.

Найпростіше переносити базу даних з одного сервера на інший через текстові файли. Нижче описана така процедура для найбільш поширеною в веб-програмуванні СУБД MySQL. Майже всі хостинг-провайдери для управління базами цього типу пропонує додаток phpMyAdmin, що дозволяє здійснювати всі необхідні операції безпосередньо у вікні браузера.
Вам знадобиться
  • Доступ до додатка phpMyAdmin
Інструкція
1
Підготуйте файли яку переносять бази до завантаження на sql-сервер. Якщо цих файлів ще немає, то виконайте операцію експортування всіх таблиць потрібної бази з сервера, на якому вона зберігається.
2
Завантажте в браузер інтерфейс phpMyAdmin. Якщо вам не відома пряме посилання, пошукайте її в розділі управління базами даних панелі адміністрування хостингу. Вхід в інтерфейс вимагає авторизації, але при вході через панель хостингу може бути достатньо даних, що зберігаються в поточній сесії вашого браузера.
3
Введіть назву переносимою бази в поле «Нова база даних» у правому фреймі інтерфейсу і натисніть кнопку «Створити». Додаток відправить запит CREATE DATABASE і покаже вам повідомлення про результат його виконання.
4
Створіть вручну всі таблиці бази, якщо ви не виконували операції експортування, а отримали файли якимсь іншим способом, і в них немає запитів CREATE TABLE. Щоб перевірити, чи є потрібні інструкції у файлах, відкрийте їх будь-яким текстовим редактором і скористайтеся функцією пошуку для запиту "CREATE TABLE".
5
Клікніть посилання «Імпорт» у верхній частині правого фрейма інтерфейсу. Правіше кнопки «Обзор» в дужки поміщений напис «Максимальний розмір» і вказано обмеження ваги завантаження, встановлене вашим хостинг-провайдером в налаштуваннях сервера. Якщо файли бази не вкладаються в це обмеження, то перед завантаженням розділіть містяться в них рядки sql-інструкцій на декілька файлів. Обмеження рідко буває менше двох мегабайт і цього, як правило, цілком вистачає.
6
Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть перший файл завантажується бази і клацніть «Відкрити».
7
Переконайтеся, що таблиця символів, зазначена в полі «Кодування файлу», містить символи, використані в текстових полях загружаемой бази. Це необхідно тільки в тому випадку, якщо в текстах є символи, що не містяться в англійському алфавіті.
8
Натисніть кнопку «OK» у нижній частині правого фрейма для початку завантаження файлу.
9
Повторіть процедуру завантаження, якщо файлів декілька.