Як розкрутити автомийку.

Автосервіс в наші дні розвивається неймовірними темпами. Чи не на кожному кроці зустрічаються автосалони, ремонтні майстерні, салони автозапчастин та фарбування ... Дуже часто різноманітні сервіси суміщені в одному підприємстві: конкретна фірма продає автомобілі і тут же може їх пофарбувати в будь-який вподобаний колір, помити, вичистити, підкачати шини, поміняти необхідні деталі. А ось дебют новачків в автобізнесі - це найчастіше відкриття автомийки. Але автомийку , навіть дуже хорошу і по всіх параметрах прибуткову, мало тільки відкрити - її треба ще розкрутити, інакше хто дізнається про таких чудових і якісних послугах?
Інструкція
1
Оптимальний варіант, при якому автомийку помітить, принаймні, кожен другий водій, - це її розташування прямо вздовж проїжджої частини, краще - з досить помітною вивіскою. Але таке рішення доступно не кожному підприємству в силу різних причин: фінансова обмеженість, брак вільної площі для оренди приміщення та інш. Деякі автомийки змушені тулитися мало не в двориках, де з «великої дороги» їх взагалі неможливо знайти.
2
Організуйте спеціальну акцію, розраховану на конкретний термін (бажано, не дуже довгий). Суть акції - в 50-відсоткову знижку для її учасників. Вся інформація про акцію друкується на кольорових флаєрах (звичайно, з телефоном, адресою та іншими необхідними даними), які потім поширюються сумлінними промоутерами або розкладаються в автосалонах і на заправних станціях. Добре «працюють» і рекламні щити, встановлені вздовж трасси.Что відбувається? На автомийку приїжджає клієнт, якого, як правило, залучають знижки, і в розумі оцінює обстановку компанії, якість обслуговування, професіоналізм персоналу. Якщо все представлено на гідному рівні, можете сподіватися на постійного відвідувача.
3
Якщо у автомийки ще немає власного сайту в інтернеті, його треба обов'язково створити, нехай для початку на найпростішому рівні. Доповнити і переробити можна буде потім, а поки головне - оповістити про послуги компанії якомога більше число людей.Что відбувається? На сайт автомийки заходить все більше і більше число відвідувачів. Іногородні дізнаються корисну інформацію, пов'язану з вибором і грамотним вмістом автомобілів (такі відомості на сайті повинні бути обов'язково), а автовласники, які живуть в тому ж місті, аналізують всі дані і приїжджають «в гості» помити свою машину, а заодно і придивитися до сервісу .
4
Головне, про що не слід забувати: найкраща і ефективна реклама - це якісне обслуговування і ввічливий, знаючий свою справу персонал. Без цього найважливішого умови ніякі маркетингові ходи не будуть мати успіху, а підприємство ніколи не придбає постійних клієнтів. Якість і сумлінність повинні стати візитною карткою будь-якої компанії, що займається автосервісом, і тоді вашу автомийку рекомендуватимуть друзям і колегам, іншим підприємствам і організаціям - і тут вже не знадобляться ні акції, ні флаєри, ні рекламні щити: репутація буде працювати на вас.