Як вибрати гірськолижний шолом.

Вибір гірськолижного шолома є важливим питанням безпеки і захисту здоров'я. Така каска в рази зменшує можливість отримання травми голови. Чим якісніше шолом - тим менше ймовірність нанесення собі серйозного збитку під час катання на гірських лижах чи сноуборді.
Інструкція
1
Гірськолижний шолом необхідний у будь-якому випадку, навіть якщо людина вперше стає на лижі або сноуборд. Завжди існує ймовірність помилки і необхідно заздалегідь подбати про своє здоров'я. Більше того, завжди існує ймовірність, що хтось інший може стати винуватцем отриманої травми. Багато професіоналів ніколи не катаються без шлемов.Бивают закриті та відкриті шоломи. Останні є більш недорогими в плані вартості, і підходять як для гірськолижників, так і для сноубордистів. Закриті шоломи - досить дороге задоволення, призначене для професіоналів і для їзди по непідготовленим сніговим поверхнях.
2
Будь шолом повинен відповідати певному міжнародному стандарту. Розміри каски відповідають певним розміром голови, найменша допустима довжина її окружності - 48 сантиметрів (відповідає розміру 6). Захист повинна щільно сидіти на голові і повинна рухатися тільки разом зі шкірою чола. Бовтається шолом абсолютно даремний. Не варто купувати моделі, які стосуються задньої поверхні шиї.
3
Іншим важливим параметром є вентиляція. У теплу погоду вона обов'язкова. У добре вентильованому шоломі голова ніколи не буде потіти, що забезпечує почуття комфорту. Шоломи без вентиляції краще використовувати в сніжну або холодну погоду.
4
Важливу роль відіграє каркас, тому саме він відповідає за міцність виробу. В основному хороші каски мають у своєму складі Полікарбона, який надає невелику вагу і високий рівень міцності. Внутрішня частина виготовляється з Полістер подвійний міцності зі спеціальним покриттям, завдяки якому шолом щільніше тримається на голові і володіє більшою захистом.
Зверніть увагу
Забрало дозволяє захистити обличчя від відблисків, опадів і вітру.
Корисна порада
До шолома без забрала варто підібрати відповідні гірськолижні окуляри.