Як зробити танець.

Весільний танець - це перший камінчик у фундаменті нової сім'ї. Він може бути будь-яким: і ніяково-сором'язливим, і пристрасним, і нескінченно ніжним. Головне, що наречений і наречена знаходяться в центрі уваги і дуже хвилюються. Щоб не вдарити в бруд обличчям, рекомендується заздалегідь прорепетирувати свій весільний танець. Яким він буде? За традицією всі танцюють вальс. Зачаровує музика, плавні рухи, погляд очі в очі. До того ж вальс досить просто освоїти самостійно.
Вам знадобиться
  • 1. наречений і наречена;
  • 2. музичний програвач;
  • 3. диск чи інший музичний носій з сподобалася мелодією. Музика може бути будь-який, головне - вона повинна відповідати розміру 3/4;
  • 4. просторе приміщення;
  • 5. імпровізовані костюми. Буде непогано, якщо наречена одягне спідницю такої ж довжини, що і весільне плаття, а наречений замість джинсів буде в брюках.
Інструкція
1
Увімкніть музику. Прослухайте її кілька разів, постарайтеся прокрутити в голові ритм.
2
Придумайте, з чого почнеться і чим закінчиться Ваш танець. Приміром, танець починається запрошенням нареченої нареченим, а закінчується граційним поклоном. Наречений зазвичай кланяється легким кивком голови. Наречена робить реверанс, злегка зігнувши одну ногу в коліні, іншу відставивши назад, злегка нахиливши голову і піднявши спідницю кінчиками пальців.
3
Приступите до розучування кроків танцю. Вальс танцюється по так званому квадрату - права нога вперед (на рахунок "раз, два, три"), ліва нога вперед і в сторону (на рахунок "раз, два, три"), ліва нога назад (на рахунок "раз, два , три "), права нога назад (на рахунок" раз, два, три "). При цьому коліна злегка пружинять. Разучите вальсовий квадрат під музику, наречена окремо від нареченого.
4
Встаньте в пару. Одна рука нареченого лежить на плечі нареченої, інша на талії. Руки нареченої дзеркально протилежні. Разучите вальсовий квадрат в парі. При цьому права нога жениха йде вперед, а одночасно ліва нога нареченої тому. Тобто наречена танцює вальсовий квадрат, починаючи з третього руху.
5
Танцюйте вальсовий квадрат в парі, кожен раз злегка повертаючись навколо своєї осі. Подумки намалюйте велике коло по всьому периметру приміщення. Танцюйте вальсовий квадрат з поворотом по всій довжині кола.
6
Імпровізуйте під час свого танцю. Зробити танець - це не просто розучити руху, а й наповнити їх внутрішнім змістом. Насолоджуйтесь моментом!
Зверніть увагу
Коли ви будете робити танець, зверніть увагу на розміри майданчика. Можливо в реальності вона виявиться більше або менше. Слід заздалегідь внести корректіви.Во час виконання танцю з вами може трапитися несподіване - ви можете забути щось або переплутати. Головне - не зупинятися, не втрачати ритм і отримувати задоволення.
Корисна порада
Особливу увагу варто приділити вибору музики. Щоб зробити цікавий танець, необхідна романтична мелодія з чітким ритмом і тривалістю не більше 2-3 хвилин. Наприклад, можна взяти "Віденський вальс" Штрауса або "Вальс квітів" Чайковського.