Як відправити фото на електронну адресу.

Завжди приємно ділитися з рідними та близькими радісними моментами життя, будь то день народження, весілля або просто зустріч старих друзів. Можна просто зателефонувати і розповісти, а за допомогою мережі Інтернет можна ділитися фотографіями і відео записами. Для цього достатньо мати електронну поштову скриньку, і знати адресу електронного ящика одержувача. У цій статті, на прикладі одного з найпопулярніших в Росії поштових сервісів - Mail.ru, розглянемо, як відправити фотографію.
Вам знадобиться
  • особистий електронний ящик і файл з фотографією
Інструкція
1
Перш за все, необхідно зареєструвати власний поштовий ящик. Потім, за допомогою отриманих даних, увійти до своєї поштової ящік.После цього потрібно створити нове електронного листа, в якому ми і відправимо фотографію. На фото, в червоному прямокутнику виділені кнопки, які необхідно натискати. Для початку натисніть кнопку «Написати листа». Через кілька секунд перед вами відкриється нова сторінка.
2
У вікні ви побачите кілька полів. Поруч з кожним полем написані підказки про те, що необхідно вписати в ці рядки. Спочатку заповнюємо рядок «Кому». Тут ми пишемо адресу ту людину, якій хочемо відправити фотографію. Наприклад: vasyaVasin@mail.ru
3
В наступному полі «Тема», вказуємо тему листа. Це поле не обов'язково для заповнення, але воно допоможе адресу ату швидше зрозуміти від кого і з чим цей лист. У цьому рядку можна, наприклад, вказати: Фотографії хрещениці для Васі.
4
Для того щоб додати в наш лист фотографію, натискаємо кнопку «Прикріпити». Після натискання, з'явиться вікно. В цьому вікні необхідно вибрати вашу фотографію, після чого натиснути «Відкрити».
5
Через кілька секунд, у разі успішного прикріплення фотографії, ви побачите те ж, що зображено на картинці. Це означатиме те, що ваша фотографія вже знаходиться в листі і її можна відправляти.
6
В поле, під прикріпленою фотографією, можна написати текст листа, коментарі до фотографії, побажання та інше. Це не є обов'язковим, але людям приємніше отримувати листи в яких щось написано, до того ж, «порожнє» лист можна прийняти за СПАМ (рекламні розсилки) і видалити. Тому, в поле для тексту, краще вказати: що в цьому листі, для кого і навіщо.
7
Після того, як ви успішно виконали всі пункти: заповнили адресу, позначили тему, прикріпили фотографію, написали коментарі - можна відправляти. Відправляється лист, натисканням кнопки «Відправити». У разі успішного відправлення, ви побачите віконце з написом: «ваш лист було успішно відправлено по адресу у vasyaVasin@mail.ru» Якщо ви не впевнені в адресу е одержувача, або просто хочете перестрахуватися - натисніть кнопку «Зберегти». В цьому випадку вище лист збережеться в програмі. Якщо вам буде потрібно відправити його знову, його не потрібно буде писати ще раз.Остальние поштові сервіси в мережі Інтернет працюють за тим же принципом. Розрізнятися вони можуть розташуванням кнопок, оформленням та назвою деяких кнопок.