Як зменшити жирність шкіри.

Жирна, блискуча і лискуча шкіра стає справжньою проблемою для багатьох дівчат і жінок. Однак і вона може бути легко вирішена, якщо ви знаєте особливості догляду та підбору косметики.
Інструкція
1
В першу чергу власницям такої шкіри варто придивитися до глиняним маскам. Справа в тому, що такі маски прекрасно видаляють зайвий жир, а також сприяють нормалізації балансу шкіри . Купити вже готову глиняну маску для обличчя можна в магазині або придбати глину в аптеці і приготувати маску самостійно. Для цього використовуйте мінеральну воду. Консистенція подібної маски повинна бути схожою з консистенцією густої сметани. Глиняну маску на обличчі витримуйте 20 хвилин.
2
Протягом дня слід користуватися спеціальними очисними серветками для обличчя з матуючим ефектом. Крім того, бажано також використовувати, особливо в літню спеку, термальну воду, яка не тільки зволожує шкіру, але і оптимізує баланс вологи.
3
Відмінні результати в боротьбі з жирною шкірою показав і гліколевий пілінг. Такий пілінг передбачає контрольоване вплив на шкіру спеціальною кислотою. У підсумку, шкіра стає більш рівною, гладкою, перестає блищати. Однак врахуйте, для цієї процедури є серйозні протипоказання, з якими варто ознайомитися.
4
Замість тональних кремів краще перейти на більш легку косметику. Наприклад, на матирующую мінеральну пудру. Крім того, забороною для власниці жирної шкіри повинні стати рідкі рум'яна і тіні, а також нестійкі туші і підводки.
5
Дуже важливо використовувати засоби з сонцезахисними фільтрами. Однак і тут є свої особливості. Так, якщо дами з сухою і нормальною шкірою цілком можуть дозволити собі використовувати сонцезахисні креми, то власницям жирної шкіри краще вибирати легкі пудри з сонцезахисними фільтрами.
6
Багато в чому на стан шкіри впливає те, що ми їмо. У зв'язку з цим, при наявності проблем з жирністю шкіри , розумно буде переглянути свій раціон, виключивши з нього жирне, солодке, копчене і солоне.