Як вставити у відео пісню.

Розвиток індустрії виробництва програмного забезпечення, вдосконалення технологій і алгоритмів зумовило появу універсальних, простих в обігу і потужних засобів обробки мультимедійних даних. Сучасні редактори цифрового аудіо та відео відмінно доповнюють один одного. Це дозволяє навіть непрофесіоналам вирішувати досить складні завдання, пов'язані з цифровим монтажем, буквально в кілька кліків мишею. Наприклад, вставити в відео пісню сьогодні можна всього за пару хвилин.
Вам знадобиться
  • - VirtualDub 1.9.9 - безкоштовний редактор відео;
  • - Sound Forge - редактор звуку.
Інструкція
1
Відкрийте відео в додатку VirtualDub. Для цього в головному меню клікніть по пунктах "File" і "Open video file ...", або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалозі вкажіть шлях до папки з відео, виділіть файл у списку, натисніть кнопку "Відкрити".
2
Збережіть звукову доріжку фільму в окремий файл. В головному меню виберіть пункт "Audio", а потім встановіть позначку на пункт "Direct stream copy". Далі виберіть у меню пункти "File" і "Save WAV ...". З'явиться діалог збереження файлу. Вкажіть в ньому цільову директорію і ім'я файлу. Натисніть кнопку "Зберегти". Дочекайтеся закінчення процесу запису файлу на диск.
3
Відкрийте збережену звукову доріжку і файл з піснею в редакторі Sound Forge. Виберіть пункти меню "File" і "Open ...", або скористайтесь поєднаннями клавіш Ctrl + Alt + F2 або Ctrl + O. В отобразившейся діалозі вкажіть шлях до директорії, куди на попередньому кроці був збережений звуковий файл. Виберіть файл у списку. Натисніть кнопку "Відкрити". Дочекайтеся завантаження даних в редактор. Аналогічним чином відкрийте файл з піснею, яку потрібно вставити в відео.
4
Скопіюйте фрагмент пісні або всю пісню . Виділіть потрібну частину аудіозапису. Для виділення одного фрагмента використовуйте мишу. Для виділення записи цілком натисніть Ctrl + A. Клікніть правою кнопкою миші по виділеному фрагменту. В контекстному меню виберіть пункт "Copy". Можна також скористатися поєднанням клавіш Ctrl + C або Ctrl + Ins.
5
Вставте пісню в звукову доріжку, витягнуту з відео. Переключіться у відповідне вікно документа. Виберіть місце, в яке має бути вставлена пісня. Починаючи з обраного місця, виділіть на гистограмме область тривалістю декілька більшою, ніж скопійований раніше фрагмент пісні. Клікніть правою кнопкою миші по виділеній області. В контекстному меню виберіть пункт "Overwrite".
6
Перевірте результат вставки пісні. Прослухайте звукову доріжку в модифікованої області. Перемістіть курсор, якшо в потрібне місце гістограми. Натисніть кнопку "Play Normal" у вікні документа.
7
Збережіть змінену звукову доріжку. Натисніть клавіші Alt + F2, або клікніть в меню по пунктам "File" і "Save As ...". В діалозі "Зберегти як" виберіть каталог і ім'я файлу, в списку "Тип файлу" виділіть пункт "Wave (Microsoft) (* .wav)". Натисніть кнопку "Custom". В діалозі "Custom Settings" вкажіть кодек і параметри стиснення звуку. Натисніть кнопку "OK". Натисніть кнопку "Зберегти". Дочекайтеся закінчення процесу збереження.
8
Вкажіть файл зі зміненою звуковою доріжкою в якості джерела аудіоданих оброблюваного відео. В VirtualDub клікніть в меню на пункті "Audio", а потім на пункті "Audio From Other File ...". У діалозі виберіть звуковий файл, отриманий на попередньому кроці. Натисніть кнопку "Відкрити".
9
Збережіть копію відео, що включає звукову доріжку зі вставленої піснею. Виберіть в меню пункт "Video", встановіть позначку на пункті "Direct Stream Copy" для включення режиму безпосереднього копіювання даних відеопотоку. Натисніть F7, або скористайтеся пунктами меню "File" і "Save As AVI ...". У діалозі введіть ім'я файлу і вкажіть каталог, в який він буде збережений. Натисніть кнопку "Зберегти". Дочекайтеся закінчення запису файлу на диск.