Як зменшити ікри на ногах. Як зменшити розмір литок на ногах.

Ідеальні ікри помірно накачані, підтягнуті і пропорційні по відношенню до іншої частини ноги. Іноді буває так, що ікри на ногах занадто масивні, але це виправити досить легко - головне визначити, в чому проблема (в зайвій вазі або масивності м'язів), і почати тренування або підбирати правильну дієту!
Вам знадобиться
  • По-перше, відмовтеся від високих і незручних платформ і каблуків: все навантаження при ходьбі лягає на ікри. Відмовтеся від частої їзди на велосипеді: двох півгодинних прогулянок на тиждень для поліпшення кровообігу буде достатньо.
  • Наступні нескладні вправи допоможуть вам зробити ікри витонченими, тонкими і підтягнутими. В основі цих вправ лежить калланетика - спеціальна гімнастика, що включає в себе неспішні вправи, орієнтовані на розтяжку різних частин тіла. Ці прості вправи слід виконувати від 3 до 5 разів на день, і через кілька тижнів ви помітите, наскільки стрункішими стали ваші ноги.
Інструкція
1
Для початку трохи розігрійте м'язи. Допоможе двохвилинний біг на місці (краще на ципочах), кілька присідань.
2
Встаньте рівно, кілька разів потягніться руками і головою до підлоги, повільно видихаючи, якщо відчуваєте дискомфорт в тянущихся м'язах, як би відпускаючи біль і насолоджуючись теплом розтягнутих м'язів. Повторіть цю вправу кілька разів.
3
Випрямитеся. Зігніть ліву ногу, перекинувши вага тіла на праву, обхопіть стопу лівої ноги руками і почніть потихеньку випрямляти її, намагаючись утворити з ніг кут 90 градусів. Спочатку у Вас напевно не вийде випрямити ногу сильно, але не зневіряєтеся - м'язи ікри і стегна поступово розтягнуться, і Ви зможете виконувати цю вправу легко і впевнено.
4
Поміняйте ногу і повторіть те ж саме з правою. Потім, після скоєння цієї вправи, як би "струсіть" напруга, і відпочиньте пару хвилин.
5
Для завершення комплексу вправ уявіть, що Ви - балерина, і подалися секунд 30 навшпиньках. Це зробить м'язи рельєфніше, але ніяк не об'ємніший.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fpt9sPfzBE8
Зверніть увагу
Всі вправи потрібно виконувати не кваплячись, повільно, і як би відчуваючи, як тягнуться і розігріваються Ваші м'язи. Краще пройти цей комплекс меншу кількість раз, але повністю відчуваючи своє тіло.