Як повернути стандартні іконки.

Вид робочого столу на вашому комп'ютері обиден тільки для вас. Іншому користувачеві навіть вид іконок може здатися настільки незвичним, що працювати з ними йому буде складно. Ще варіант - ви спеціально встановили новий інтерфейс, але він вам не подобається. Не біда - завжди можна повернути так звані стандартні іконки , які в тій чи іншій мірі знайомі всім.
Інструкція
1
Запустіть відновлення сістеми.Нажміте «Пуск» - «Програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи» .Або «Пуск» - «Довідка та підтримка» - «Вибір завдання» - «Скасування змін за допомогою «Відновлення системи» .Найдіте так звану точку відновлення, що повертає стан системи до заздалегідь зафіксованим первісним моменту (її комп'ютер запам'ятовує автоматично, або користувач попередньо вводить вручну). Вам треба в відкрилися календарі знайти число, коли ви ще не встановили нові, нестандартні, іконки . І відновити все, як було.
2
Вручну підібрати стандартні іконки .Клікаете правою кнопкою миші по будь-якому місцю на робочому столі. Знаходьте «Властивості екрану». Там в «Елементах робочого столу» - «Значки робочого столу». І вибираєте із списку з картинками потрібні вам іконки . Таку операцію можна проробити для «Моїх документів», «Мого комп'ютера», «Мережевого оточення» та інших папок. Доведеться, звичайно, витратити на це якийсь час, зате в наступних раз будете експериментувати з інтерфейсом більш продумано.
3
Для просунутих користувачів. Або якщо перші два способи не допомогли, а повернути стандартні іконки дуже надо.Находіте, наприклад, в інтернеті файл imageres.dll і скидає його в папку C: WindowsSystem32 (як варіант - замінити аналогічний файл, який вже там знаходиться, але краще перейменувати новий файл). І вибирати потім звичним способом стандартні іконки .
Зверніть увагу
Експериментувати з папкою System32, якщо ви «чайник», краще не треба.
Корисна порада
При відновленні системи може нічого не вийти з-за того, що в налаштуваннях комп'ютера вказано - не створювати точку відновлення. Змініть цей параметр хоча б на майбутнє.
Значки , використовувані в операційній системі Windows для швидкого доступу до файлів, прикладним програмам і системним компонентам, є частиною графічного інтерфейсу ОС. Як і інші елементи оформлення їх можна змінювати або взагалі прибирати з інтерфейсу. Іноді ці зміни заводять в таку точку, в якій виникає питання, як би все повернути в початковий стан.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7 або Vista.
Інструкція
1
У документації ОС Windows «стандартними значками» називають обмежена кількість іконок робочого столу, які відносяться до компонентів системи «Мережа», «Комп'ютер», «Кошик», «Файли користувача», «Панель управління». Якщо проблема полягає в тому, що з робочого столу зникли саме вони, повернути все на місце можна через компонент "Персоналізація". Клікніть фонове зображення робочого столу правою кнопкою і виберіть пункт з такою назвою у випадаючому контекстному меню.
2
Відкрийте вікно налаштувань параметрів системних іконок клацанням по посиланню «Зміна значків робочого столу» - вона поміщена в лівій колонці вікна персоналізації. У верхній секції єдиною вкладки у вікні, поміщено п'ять чекбоксів, кожен з яких відповідає за відображення однієї із системних іконок - поставте позначки у тих з них, які вам потрібні, і натисніть кнопку OK.
3
Якщо ж змінилося відображення всіх або більшості іконок графічного інтерфейсу ОС і потрібно повернути їх зовнішній вигляд за замовчуванням, зробити це теж можна через компонент "Персоналізація". Відкрийте його описаним у першому кроці способом, а потім перейдіть до кінця список доступних тем оформлення. Вам потрібен розділ з назвою «Базові (спрощені теми та теми з високою контрастністю)» в самому низу таблиці. У цьому розділі повинна бути тема з назвою «Класична» - виберіть її, і ОС стане використовувати самі стандартні з доступних їй іконок.
4
Є більш радикальний метод повернути стандартні значки - відкат системи в минуле до того моменту, коли в ній ще використовувалися саме такі іконки. Користуватися ним треба з обережністю, оскільки велика вірогідність втратити цінну інформацію і програми, додані за останній час. Але якщо ви вирішите скористатися цим способом, натисніть кнопку Win і наберіть з клавіатури «восс». У відкритому головному меню з'явиться список посилань на програми та файли, найпершою рядком у якому буде «Відновлення системи» - виберіть її, і буде запущений майстер відновлення.
5
Оберіть одну з точок відновлення зі списку доступних. Орієнтуйтеся при цьому на дати - підберіть ту, коли на вашу думку іконки ще мали бажаний вид. Потім натисніть кнопку «Готово» і дотримуйтесь вказівок, які з'являтимуться на екрані.