Як виїхати працювати до Німеччини. Як виїхати до Німеччини на роботу.

Виїхати працювати за кордон цілком реально, і це підтверджує досвід багатьох наших співвітчизників. Хорошим вибором в цьому випадку буде Німеччина, оскільки в цій країні високий рівень життя поєднується з соціальною захищеністю. Крім того, робота в Німеччині дає в подальшому можливість отримання німецького громадянства.
Інструкція
1
Якщо ви думаєте про сезонну роботу в Німеччині, і якщо вам від 18 до 25 років, то ви можете виїхати в Німеччину по програмі Au Pair. Суть цієї програми полягає в тому, що молода людина або дівчина живе в німецькій сім'ї та доглядає дітей, а також виконує легку домашню роботу. За це покладається харчування в родині, а також гроші на кишенькові витрати. Це хороший спосіб заодно набути досвіду життя за кордоном, покращити знання німецької мови. Стати учасником цієї програми можна через вузи або фірми, що займаються влаштуванням молодих людей на таку роботу. Можна спробувати влаштуватися і самому - через сайт http://www.aupair-in-germany.ru/.
2
У Німеччині цінуються висококваліфіковані фахівці з будь-яких країн світу. Особливо затребувані інженери, фахівці в сфері IT, медичні працівники. Для того, щоб висококваліфікованому спеціалісту виїхати на роботу в Німеччину , йому необхідно спочатку знайти підходящу вакансію через німецькі сайти з пошуку роботи. Це http://www.arbeitsagentur.de, http://www.baauslandsvermittlung.de, http://www.arbeiten.de, http://www.europaserviceba.de та інші. Ви можете також звернутися в кадрове агентство, яке працевлаштовує за кордоном.
3
Згідно з німецьким законодавством, фахівцеві з-за кордону насамперед необхідно отримати дозвіл на роботу в Німеччині. Його отримують за допомогою роботодавця, тобто це відбувається вже після того, як вас вирішують найняти на роботу. Роботодавець направляє спеціальний запит про можливість взяти на роботу іноземця в місцевий орган з працевлаштування і, в разі його згоди, висилає вам довідку з цього органу, щоб ви могли почати оформляти в'їзні документи.
4
Зазвичай кандидату потрібні такі документи: 1. трудовий договір з роботодавцем; 2. довідка з органу по працевлаштуванню; 3. диплом про закінчення вузу; 4. довідка про відсутність судимості; 5. довідка про сімейний положеніі.Русскоязичние документи повинні бути перекладені на німецьку мову, а їх переклад має бути завірений нотаріально. Залежно від ситуації можуть знадобитися і інші документи.
5
По приїзду в Німеччину потрібно буде зняти житло і прописатися за місцем проживання в спеціальних місцевих органах. Після цього потрібно буде оформити дозвіл на перебування, пред'явивши документ про прописку і трудовий договір.
Останнім часом найбільш популярним видом відпочинку стають подорожі по Європі. Європейські країни розташовані на близькій відстані один від одного. Тому за наявності візи і закордонні паспорти можна об'їхати багато держав, подивитися визначні пам'ятки, побувати в різних містах і скуштувати національні страви. Але будь-який відпочинок коли-небудь закінчується, і настає час від'їзду додому.
Інструкція
1
Виїхати з Німеччині можна кількома способами. Перший і найлегший - полетіти літаком. Практично в будь-якому більш-менш великому місті цієї країни є міжнародний аеропорт. Вартість квитка до Москви варіюється від 150 до 500 євро на людину. Залежить це від класу перельоту і компанії-перевізника. Якщо подбати про покупку проїзного документа заздалегідь, можна значно заощадити.
2
Якщо ви подорожуєте на автомобілі, то для виїзду з Німеччині вам необхідна шенгенська віза і закордонний паспорт. По дорозі до Росії вам доведеться перетнути кілька кордонів: Німеччині з Польщею, Польщі з Білоруссю і Білорусії з Росією. Це може відняти у вас значну частину часу в дорозі. Тому враховуйте додаткові години при плануванні зворотного подорожі. Витрати при поїздці на машині - це бензин, амортизація, їжа і ночівлі в готелях при необхідності.
3
Виїхати з Німеччині можна і на поїзді. Між усіма європейськими країнами існує залізничне сполучення. Спочатку вам потрібно дістатися до Праги - саме звідти ходять поїзди до Росії. Тільки придбати квиток потрібно заздалегідь, особливо в літній час. Справа в тому, що поїздів, що прямують з Росії до Чехії, дуже мало, і місця дуже швидко розкуповуються туристичними агентствами. Тому, приїхавши до Праги без квитка, ви ризикуєте провести там довгий час в очікуванні. Вартість квитка Прага-Москва близько 150 євро. Залежно від сезону ціна може збільшуватися.
4
Якщо ви хочете здійснити морську подорож, їдьте з Німеччині на поромі. У місті Любек ви зможете сісти на корабель, який доставить вас в Санкт-Петербург. Вартість квитка - від 150 євро на людину (харчування включено). Не забудьте про портовий збір - 15 євро з пасажира. Час у дорозі - 62 години. Для подорожі по морю вам знадобиться діюча шенгенська віза і закордонний паспорт.