Як лікувати оніміння ніг. Оніміння ніг лікування.

Оніміння ніг - це вельми неприємне явище, яке часто проявляється у людей з так званої «сидячою» або ж активною, але дуже монотонною роботою. У тому випадку, якщо часте оніміння ніг - це ваш бич, прийшов час його позбутися.
Інструкція
1
В першу чергу, часті оніміння ви можете побороти рухом. Рух - ось одне з найефективніших засобів боротьби, адже саме від нього залежить ритм циркуляції крові в організмі. Такі фізичний навантаження, як швидка ходьба, біг і аеробіка, в тому випадку, якщо вони регулярні, сприяють поліпшенню кровообігу, що дозволить вам позбутися проблеми.
2
Дуже часто причиною є слабкі судини. Для їх зміцнення використовуйте методики Ніші. Ось одне з найпростіших вправ: ляжте на спину, підкладіть під шию валик. Руки і ноги підніміть вгору так, щоб ступні були паралельні підлозі. Одну-три хвилини одночасно трусіть руками і ногами.
3
Для позбавлення від оніміння ніг спробуйте також і такий рецепт. Наберіть два тази води: в один - холодну воду, в іншій - гарячу. По черзі опускайте ноги в кожен тазик і тримайте їх там не менше 30 секунд. Всього «змін» тазиків повинно бути 5. Після цього змастіть ноги скипидаром і надіньте теплі шкарпетки. Повторюйте процедуру вранці і ввечері приблизно по 10 разів.
4
Причиною може виявитися так званий тунельний синдром. У тому випадку, якщо це дійсно так, в монотонної роботи вам дуже важливо робити кожні 30-60 хвилин хоча б невеликі перерви.
5
Куріння викликає спазми дрібних судин, що також може позначитися на ваших ногах. Це значить, що якщо ви хочете позбутися від оніміння, доведеться позбутися і від куріння.
6
Звужують судини, що також може сприяти онемению ніг, такі продукти, як кава, міцний чай і алкоголь. Відмовтеся від них і можливо, проблема зникне сама собою.
7
Для усунення проблеми намагайтеся їсти якомога більше гарячої їжі, яка багата залізом. В раціон ваш також повинні входити і злакові.
8
В холодну пору року всім людям, які страждають від оніміння ніг, дуже важливо дуже тепло одягатися і не допускати замерзання ніг або їх промокання.
9
В тому випадку, якщо ви плануєте провести самостійне лікування, то в першу чергу зверніть увагу на народні рецепти для очищення судин.