Як виховати із сина справжнього чоловіка.

Кожна жінка мріє зробити зі свого сина справжнього чоловіка . І в той же час, кожна жінка в глибині душі впевнена, що всі без винятку чоловіки навколо неї далекі від ідеалу, якщо не сказати більшого. Нестиковочка виходить. Адже і мами кожного з цих чоловіків мріяли зробити їх «справжніми». У чому ж справа, і як правильно виховувати хлопчиків?
Інструкція
1
По-перше, розуміння справжнього чоловіки у кожної жінки різний. Хтось любить сильних, відважних і безстрашних чоловіків, інші цінують хороші манери і благородство, треті - гострий розум, четверті - почуття гумору і вміння насолоджуватися життям. Подумайте, які якості ви хочете бачити у своєму синові, наскільки вони зроблять його щасливим в майбутньому і допоможуть досягти успіху.
2
Визначившись з якостями, які ви хочете зростити, подумайте про засоби досягнення своєї мети. Просто так, з нізвідки, мужність і хороші манери не з'являються. Ви повинні поступово, день за днем, і рік за роком, зміцнювати їх в своє хлопчика. Зрозумійте, що прохання стати таким-то і таким-то зовсім марні.
3
Виховувати дитину найефективніше на прикладах з життя. Якщо ви хочете зробити хлопчика добрим, м'яко і ненав'язливо звертайте його увагу на всі добрі вчинки, які скоюють близькі вам люди. Нехай дитина бачить доброту навколо, навіть у дрібницях: як сусідка піклується про свою улюблену собаці, як мати допомагає малюкові робити перші кроки, як уважний внук підтримує свого старезного дідуся. Люди навколо вас роблять безліч вчинків, і кожен розкриває якусь рису їхніх характерів. Звертайте увагу дитини на ті вчинки, які продиктовані хорошими якостями людини.
4
Виховувати сина допоможуть вам і книги. Читаючи хлопчикові книги про шляхетних лицарів, мудрих мислителях, відважних мандрівників, ви пропонуєте синові приклад для наслідування. Захопившись героєм улюбленої книги, малюк буде намагатися наслідувати йому в усьому. Те ж саме стосується і мультфільмів. Приділяйте величезну увагу тому, що ваш малюк дивиться по телевізору, щоб уникнути поганого впливу. Багато сучасних мультфільми роблять дітей жорстокими, егоїстичними, жадібними.
5
Щедро заохочуйте хороші вчинки, що робить ваш синок, навіть якщо вони незначні. Отримавши похвалу за хорошу справу, хлопчик зрозуміє, що робити добрі справи не тільки корисно, але й дуже приємно. Розповідайте близьким про добрі вчинки вашого хлопчика в його присутності, він буде пишатися собою і радіти. Звичайно, і перехвалювати не потрібно, але залишати добру справу без похвали можна.
6
І, мабуть, найголовніше - самі станьте кращим прикладом для своєї дитини. Так, грубі люди ніколи не прищеплять своїм дітям хороших манер, нечистоплотні люди не зроблять дітей акуратними. Ваш малюк поступово стане відображенням вас самих. Нехай він бачить, що його батьки хороші люди, які люблять його і готові у всьому його підтримати. В гармонійній сім'ї з хлопчика обов'язково виросте справжній чоловік!