Як рахувати калорії.

Різновиди всіляких дієт обчислюються сотнями, якщо не тисячами, проте є серед них такі, які залишаються популярними на протязі ось вже багатьох років. І одна з таких дієт - це дієта з підрахунком калорій, яка напевно знайома кожному, хто коли-небудь намагався коригувати свою вагу. Суть цього методу полягає в тому, щоб підраховувати калорійність їжі, споживаної за день, і, орієнтуючись на середнє значення для віку, росту і способу життя людини, знижувати або збільшувати число калорій - залежно від того, хоче людина схуднути або поправитися.
Інструкція
1
Чи не додавайте калорій за споживання води, чаю, кави, спецій, солі. Виняток становлять вершки і цукор, які ви додасте в чай або каву.
2
Підрахуйте калорійність якого-небудь блюда один раз, візьміть цю цифру за даність і наступного разу не перераховуйте енергетичну цінність заново - скористайтеся вже наявної.
3
Коли підраховувати калорійність круп або макаронів, орієнтуйтеся на енергетичну цінність сухого продукту. При варінні ці продукти вберуть в себе воду, яка енергетичної цінності не має, однак збільшує продукт в обсязі. Тому після варіння зважте готовий продукт і розрахуйте калорійність однієї порції.
4
Коли ви смажите що-небудь, пам'ятайте, що в продукт усмоктується приблизно 20% масла. Тому уважно стежте за кількістю масла і додавайте калорійність 1/5 його частини до калорійності продукту.
5
Якщо ви варите суп, то найкраще зважити спочатку всі інгредієнти і розрахувати їх калорійність. Потім зважте готовий суп (віднімаючи, зрозуміло, вага каструлі) і відніміть вага води. Зазвичай калорійність супу становить близько 50 калорій на 100 грамів.
6
Щоб підрахувати калорійність котлет, зважте фарш, розрахуйте калорійність, додайте 20% калорійності масла, а потім розділіть на кількість котлет, яке вийшло.
7
Якщо ви варите компот із сухофруктів, то враховуйте калорійність сухофруктів і цукру. Якщо ви не додавали цукор, тоді прийміть калорійність рідини за 0.
8
Запам'ятайте, що при термічній обробці вага готових продуктів стає менше ваги сирих. Тому додавайте в процентному співвідношенні калорії на 100 грамів до наступних продуктів: - М'ясо - 40% - М'ясо птиці - 30% - Кролик - 25% - Риба - 20% - Мова - 40% - Печінка - 30% - Серце - 45%