Як позбутися від шраму від опіку.

Шрами після опіків і операцій завжди турбують свої власників. Вони можуть ставати причиною виникнення цілого ряду комплексів і емоційних проблем. На жаль, прибрати зовсім їх не може ні медицина, ні народні засоби, але є кілька способів, що допомагають замаскувати шрам.
Інструкція
1
Перевіреним і поширеним, але не самим рекомендованим способом є нанесення татуювання на шрам. Не рекомендується таке рішення тому, що: - шрам може бути на місці, яке абсолютно непридатне для нанесення тату; - на місці шраму шкіра вже і так досить сильно пошкоджена, тату може все погіршити; - татуювання може з часом набриднути вам. Тому краще вдатися до інших варіантів приховування шраму .
2
Згладити свіжі шрами і рубці можуть допомогти спеціальні мазі креми. Але бажаний ефект досягається не завжди. Все залежить від типу вашої шкіри та стану шраму .
3
Найнадійніший спосіб позбавлення від шрамів і рубців - звернення до фахівців косметологічних і хірургічних центрів. Швидше за все, вам запропонують два варіанти леченія.Варіант перший: введення під шкіру розгладжують препаратів. Але такий спосіб, так само як і мазі, підходить далеко не всім, тому що вирішальним критерієм стає тип і особливості шкіри паціента.Второй варіант: лазерна шліфовка - на сьогоднішній день це найпоширеніший і ефективний метод видалення шрамів і рубців. Він так само, як і решта, володіє не тільки позитивними моментами, але і негативною стороною. До плюсів даного способу безсумнівно відноситься його ефективність. Лазерна шліфовка допоможе навіть в найскладніших випадках, вона дає можливість практично видалити рубець, а не заховати його. Єдиним спірним питанням є ціна послуги - далеко не всі бажаючі можуть собі це дозволити.
4
Варіантом, який навряд чи матиме помітне дію, є використання засобів народної медицини і «бабусиних» порад. Противники пластичної хірургії і будь-якого лікарського втручання в організм можуть спробувати позбутися від рубців, використовуючи силу природи.