Як назвати м'яку іграшку. ім'я для коханої м'якої іграшки.

Ви - щасливий володар м'якої іграшки. Можливо, її вам подарував коханий чоловік. А, може, ви самі хочете її подарувати, але спочатку бажаєте дати їй ім'я. І не просте ім'я, а щоб воно приносило удачу. Адже, як кажуть у народі: як назвеш - так і проживеш. Нехай м'яка іграшка, названа на честь когось або чогось, принесе удачу саме вам.
Інструкція
1
Швидше за все, взявши в руки м'яку іграшку , помацавши її, розглянувши всі найдрібніші деталі, заглянувши в її очі і притиснувши до серця, у вас виникли не тільки приємні відчуття і почуття до неї, але і в голові народилися асоціації. На кого іграшка схожа? Що спадає на думку, коли ви берете її в руки? Наприклад, якщо іграшка асоціюється з материнським теплом, ласкою, добротою, ніжністю, то прекрасними іменами для неї будуть служити - Добряша, Малишка, Любимка, Ласка, Лаки (Lucky), Ніженка, Душка і т.д.
2
Якщо іграшку вам подарував молодий чоловік (найпоширеніший подарунок серед закоханих пар), то дайте їй ім'я таке, яким ваш обранець називає вас у хвилини захоплення і милування вами. Напевно, у вас є зменшувально пестливе ім'я, або ласкаве прізвисько, яким вас називають у сімейному колі. Наприклад: Зая, Голубка, Пуся, Бублик і т.д. Таким чином, ви зможете увічнити своє улюблене прізвисько чи ласкаве ім'я молодої людини.
3
Зверніться до образу м'якої іграшки. На кого вона схожа? Можливо, вона уособлює тварина - ведмежа, бегемот, заєць, пес. А може - це лялька, олов'яний солдатик або мініатюрна модель танка, виконана у формі подушки. Улюбленою іграшкою може послужити будь-яка річ, головне - щоб, вона приносила вам радість. І назвати її слід просто, наприклад, ведмедик Тедді, Їжачок, заєць Косий, Тигра, Собачка Шарик і т.п.
4
Назвіть м'яку іграшку на честь героїв улюблених вами мультфільмів. Імена, які ми пам'ятаємо ще з дитинства, асоціюються з радістю, безтурботністю, свободою і наївністю. Так нехай ваша улюблена м'яка іграшка стане нагадувати вам минулі безтурботні часи, повертаючи ваші думки в дитинство. Напевно, у вас є улюблені герої в мультфільмах «Віні Пух», «Простоквашино», «Бременські музиканти» і т.д.
5
В будь-якому випадку, як би ви не назвали м'яку іграшку , керуйтеся своєю інтуїцією і називайте так, як велить вам серце.