Як залучити більше клієнтів.

Залучення клієнтів - ціла наука, осягнувши яку, ви зробите свій бізнес більш успішним. Практичні знання у своїй сфері (архітектура, косметика, мода) вже не можуть гарантувати вам успіху і процвітання, тепер важливо мати ще й навички продажу своїх знань. На сьогоднішній день є кілька підходів, які зможуть залучити в ваш бізнес нових клієнтів .
Інструкція
1
Перший підхід заснований на допомозі потенційним клієнтам. На багатьох тренінгах йдеться про «протиріччі повідомлень». Це означає, що слова, які ми говоримо потенційному клієнту, не відображають дійсність. Ви повинні вірити в те, що говорите і щиро хотіти допомогти клієнту.
2
Другий підхід називається «фокус на вигоду». Суть цього методу в тому, щоб робити акценти своїх презентацій на вигоді, яку може отримати людина від придбання товару або послуги. Це зробити дуже просто: 80% всієї вихідної від вас інформації повинно бути про вигоду, а 20% про докладних характеристиках та інших подробицях пропонованого товару. Якщо ви будете дотримуватися цього принципу - привернете більше клієнтів , а якщо ваша мова буде тільки про характеристики - нових клієнтів може й додасться, то набагато менше, ніж у першому варіанті.
3
Третій метод - коротке тридцятисекундні повідомлення під назвою «розмова в ліфті». Ви повинні знати, який ваш ідеальний клієнт і знати відповідь на питання «чому саме ви займаєтеся?».
4
Четвертий крок на шляху до успіху - мережа особистих контактів. Будь-яка випадкова зустріч може закінчитися тісною співпрацею. Ходіть на всілякі заходи і робіть так, щоб таких випадкових знайомих було якомога більше, представляйтесь і розповідайте, чим ви займаєтеся. Більше знайомих - вище шанс на успіх.
5
Наступною сходинкою стане просування свого бренду в соціальних мережах. На даний момент ними користується більше 80% Ваших потенційних клієнтів .
6
Не варто забувати і про те, щоб користуватися корисною інформацією в потрібному місці в потрібний час.
7
В основі наступного підходу лежить відповідь на питання: «залучати ідеальних клієнтів або залучати клієнтів ?». Відповідь проста - чим більше ідеальних клієнтів , тим більше ваш прибуток.
8
Дуже важливо засвоїти: залучати клієнтів потрібно постійно, а не одноразово. Адже це джерело нових ідей і можливостей, а так само стимул рости і розвиватися.