Як підстригти кокера. Як назвати собаку дівчинку кокера.

Кокер-спанієлі дуже красиві собаки, але цю красу потрібно підтримувати своєчасної стрижкою. В середньому їх необхідно стригти 3-5 разів на рік. Послуги собачого перукаря обходяться вельми дорого, до того ж дотику чужого людини - стрес для вашого вихованця. Тому самостійна стрижка є дуже хорошим варіантом.
Вам знадобиться
  • Машинка для стрижки;
  • Звичайні ножиці;
  • Філіровочні ножиці;
  • Гребінець.
Інструкція
1
Стрижку кокера треба починати з голови. Акуратно вистригайте машинкою лоб і перенісся собаки у напрямку до носа. Потім вистригайте щоки, краєм насадки акуратно приберіть шерсть під очима. Дуже акуратно вистригайте губи - не травмує собаку і не зріжте випадково вуса. Потім зніміть зайве на підборідді, знизу і з боків шиї, при цьому особливо ретельно обробіть область навколо слухового проходу. Потім займіться задньою частиною шиї. Далі вам належить вельми складний момент - стрижка вух. Підстава вух теж коротко стрижуть машинкою, а хвилясту шість на ушном полотні потрібно підрівняти філіровочнимі ножицями, щоб вона красивою хвилею спадала вниз. Внутрішню частину вуха слід вистригати трохи сильніше, ніж зовнішню, інакше можуть утворитися ковтуни.
2
Коли голова оброблена, пора переходити до тулуба. На грудях, спині і верхній половині боків шерсть теж повинна бути короткою, так що знову пускаємо в хід машинку для стрижки. Потім необхідно філіровочнимі ножицями сформувати перехід до довгої шерсті на череві. Не хвилюйтеся, з допомогою спеціального інструменту це дуже легко зробити. Найголовніше - дотримуйтесь симетрію. З цим можуть бути складності в перший раз.
3
На животі шерсть залишають довгою, але це не означає, що нею не треба займатися. Її обов'язково потрібно ретельно підрівняти філіровочнимі ножицями, щоб вона була однієї довжини і не торкалася землі.
4
Лапи кокера можна підстригти двома способами - прибрати шерсть спереду і збоку, залишивши хвилю на задній частині, або сформувати філіровочнимі ножицями пухнасті «штани» з довгої шерсті. Але при будь-якому розкладі необхідно обробити нижню частину лап. Для цього вистриг звичайними ножицями шерсть між пальцями, а пасма, що покривають пальці зверху, подстригите півколом.
5
Завершальний штрих - обробка хвоста. Для початку коротко пострижіть внутрішню частину хвоста і простір під ним. Це робиться не тільки в естетичних, але і в гігієнічних цілях. Потім або філіровочнимі ножицями подровняйте шерсть із зовнішнього боку і сформуйте перехід від гладкої спини до пухнастому хвостику, або за допомогою машинки подстригите його повністю.
Зверніть увагу
Для стрижки шерсть кокера повинна бути чистою і ретельно розчесаної.
Корисна порада
Щенка можна стригти дуже часто, тоді ця процедура стане для нього звичною.