Як сплести батіг. Як сплести складну фенечку без шпильок скотчу та голки.

Старовинний предмет з переплетених відрізків шкіри нерідко буває затребуваний в сучасному світі. Звичайно, батіг для любовних утіх краще придбати в спеціалізованому магазині. Але батіг для карнавального костюма можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Відрізок натуральної або штучної шкіри
  • Клей
  • Нитки
  • Голка
  • Рукоятка для батоги
  • Булавки
Інструкція
1
Приготуйте чотири відрізка шкіри для батога. Вони повинні бути шириною 5-10 мм. Чим товщі шкіряні смуги, тим важче їх сплітати в батіг . Так само можна взяти вісім більш тонких відрізків шкіри.
2
Якщо ви хочете, щоб ваша батіг звужувалася до кінця, зріжте частину смужок шкіри по діагоналі. Якщо зробити зріз від початку відрізка, зменшення діаметра батоги буде поступовим. Якщо зрізати з середини або ближче до кінця, то у батоги буде більш помітний перехід від широкої частини до вузької.
3
Закріпіть смуги на будь-якій зручній перекладині. Наприклад, це може бути спинка стільця. Якщо ви зрізали в попередньому кроці частина ширини смужок, закріпіть їх більш широкої стороною. Закріпити їх можна за допомогою шпильок. Розправте шкіряні смуги і починайте плести. Візьміть крайню праву смугу і перенесіть її в середину між двох внутрішніх смуг. Потім візьміть крайню ліву смугу і також розташуйте її між смуг, що знаходяться посередині. Продовжуйте плести батіг , переносячи крайні відрізки шкіри в центр. У тому випадку, якщо ви приготували вісім смуг шкіри, об'єднайте їх між собою по дві. Чи не переплітайте між собою парні відрізки. Уявіть, що кожні парні смуги є однієї цілої смужкою. Плетіть їх між собою, так само як і чотири відрізка. Якщо робити батіг з восьми частин, вона буде виглядати складніше і цікавіше.
4
Після того, як ви сплете всю батіг , вам потрібно буде закріпити її кінець. Для цього візьміть нитку з голкою і зробіть кілька стібків крізь кінці смуг. Щоб приховати нитки, відріжте маленький шматочок шкіри і оберніть їм кінець батога. Приклейте його за допомогою якісного клею.
5
Зніміть протилежні кінці смужок шкіри з поперечини. Зшийте кінці між собою також за допомогою ниток. Візьміть заздалегідь приготовлену рукоятку для батога. Змастіть вільні кінці батоги клеєм і щільно оберніть наклеєною стороною рукоятку. Затисніть в лещатах або притисніть пресом рукоятку до повного зчеплення з шкірою. Після того як клей висохне, можна задекорувати місце з'єднання рукоятки і шкіряних смуг за допомогою атласною тасьми або інший шкіряної стрічки.