Як сісти на шпагат за один день. Як навчитися кунг фу будинку.

  •  На шпагат за один день сісти, звичайно, можна. Але шлях вам після цього буде тільки один - в лікарні з розірваними зв'язками. А замість того, щоб мріяти про досягнення недосяжного, краще впритул займіться розтяжкою своїх м'язів. Тоді не за день, але за місяць точно сядете на шпагат і без всяких травм.
  •  Видів розтяжки існує всього п'ять. Активна розтяжка полягає в самостійному розтягуванні м'язів. При пасивної розтяжці м'язи людині розтягує партнер. Динамічна розтяжка виконується спочатку до легкого напруги, а потім плавно перетікає в інший рух. Балістична розтяжка виконується пружинистими діями і ривками. І, нарешті, статична розтяжка передбачає виконання вправ, що не вимагають великої рухової активності. Статі, саме статична розтяжка рекомендується лікарями, як сама корисна і ефективна.
  •  Перед будь тренуванням потрібно спочатку розігрітися. Стрибки і махи ногами, їзда на велосипеді відмінно ваші м'язи разогреют і дозволять приступити до занятіям.Мишци під час розтяжки повинні бути розслабленими. Особливо це стосується тренованих мишц.Спіна з поставою просто зобов'язані бути рівними. Навіть скручуючись калачиком, намагайтеся спину випрямляти. В згорблена положенні ваші зв'язки і м'язи втрачають в еластичності і гібкості.Дишать потрібно спокійно і плавно. Вдихайте носом, видихайте через рот.Растяжкой займайтеся регулярно. Тільки тоді ефект від неї буде максимальним. І не прагніть розтягуватися через «не можу» - обов'язково травмуєте себе. А тепер кілька вправ, які розтягнуть ваші м'язи і допоможуть вам сісти на шпагат.Виполняйте нахил вперед, спину при цьому тримайте прямо, а руками намагайтеся дістати до підлоги.
  •  Поставте одну ногу трохи попереду, зігнувши в коліні. А друга нога повинна бути рівною. Одну руку поставте під зігнуту ногу. Спробуйте сісти якнайнижче в цьому положенні. При цьому задня нога повинна залишатися ровной.Для розтяжки литкових м'язів встаньте в положення стоячи, упріться в стіну і зробіть однією ногою випад вперед. П'ятку розташованої ззаду ноги притисніть до підлоги, зберігаючи ногу прямою.
  •  Сядьте на підлогу, розставте ноги в сторони якомога ширше. Спина повинна бути прямою. Обома руками візьміться за шкарпетки і грудьми тягніться до полу.Сідя на підлозі розставте ширше ноги. З'єднайте разом руки і починайте рухати їх вперед. Спину зберігайте прямій. У підсумку вам потрібно лягти на підлогу грудьми.
  •  Корисні поради: Пам'ятайте, що регулярно займаючись розтяжкою, ви доб'єтеся випрямлення постави, і позбавитеся від болів в суглобах. Крім цього, ви поліпшите гнучкість і відчуєте повну свободу рухів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2on0Xqoozaw
Уміння сісти на шпагат цінується не тільки в спортивній гімнастиці, в танцях або бойових мистецтвах, а й у повсякденному житті. Здавалося б - навіщо? Потім, щоб підтримувати в тонусі певні м'язи, розвивати гнучкість суглобів і зв'язок. Це все буде відбиватися на ході, грації, поставі, манері рухів і вбереже від можливих травм - «впав, спіткнувся - гіпс».
Вам знадобиться
  • Спортивний одяг
  • Спортивне взуття
  • Терпіння
Інструкція
1
Якщо ви до цього моменту не займалися спортом, то не варто сідати на шпагат відразу ж - можете нашкодити собі. Починайте займатися поступово, але регулярно і через місяць будете готові зробити глибокий шпагат.
2
Підготуйтеся до тренування - надіньте зручний спортивний одяг. В джинсах або спідниці на шпагат НЕ сядеш. Взуття так само повинна бути зручною, без каблука та на нескользящей підошві.
3
Будь-яке вправу потрібно починати з розминки - пробіжіться по парку, пострибайте на скакалці, зробіть серію присідань.
4
Тепер зробіть растяжку.Сядьте на землю, ноги разом, прямо перед вами. Нахиляйтеся вперед, тягніться до пальців ніг. Спробуйте грудьми торкнутися ніг. Спину тримаєте прямо, не вигинати «кішечкою». Зігніть праву ногу і тягніться до пальців лівої ноги. Поміняйте ногі.Сідя на підлозі, розставте ноги під кутом в 90 градусів. Тягніться поперемінно до правої, а потім до лівої ноге.В тієї ж позиції, нахиліться вперед і тягніться, тримаючи спину прямо, між ногами протягом 30 секунд.
5
1 неделя.Начніте з вправи - випад вперед. Робіть серію випадів, присідаючи спочатку на праву ногу, ліву витягаємо назад протягом 30 секунд, потім проробляючи те ж саме з лівої ноги.
6
2 неделяК вправі з першого тижня додаємо наступну вправу - випрямляє праву ногу і тягнемося до шкарпетки протягом 30 хвилин. Міняємо ноги. Зверніть увагу на те, щоб ваша спина весь час була пряма.
7
3 неделя.Добавляем наступну вправу. Вихідне положення - випад вперед на праву ногу. Ліву ногу піднімаємо і тягнемо до спини. Міняємо ноги і знову проробляємо це ж вправу.
8
4 неделяПроделиваем три попередні вправи і не поспішаючи починаємо сідати на шпагат. Не робіть глибокий шпагат відразу. Спочатку сідаєте на підлозі шпагат, допомагайте собі кінчиками пальців рук, але не забувайте тримати спину прямо.
Зверніть увагу
Вправи можуть бути трохи дискомфортними, але вони не повинні приносити біль. Якщо відчули біль - зупиніться!