Як відкрити дитячу ігрову кімнату. дитяча ігрова кімната. Як бізнес.

Напевно, вам вже доводилося мати справу з подібними кімнатами у великих гіпермаркетах. Скажемо прямо, вони сильно полегшують завдання батькам, які прагнуть облетіти всі відділи без особливих затримок. А дитяча ігрова кімната в цій справі є великою підмогою: і батькам добре, і діти не нудьгують. Припустимо, ви задалися питанням відкриття власного бізнесу на цьому терені.
Інструкція
1
Спершу визначитеся з гіпермаркетом або магазином (враховуючи, природно, прохідність).
2
Потрібно продумати, в якому місці торгового центру ігрова кімната стане найбільш вигідним для вас і зручним для клієнтів приміщенням. Найкращим варіантом для вас буде розташуватися поряд з закусочними і кафе. Такий варіант влаштує і будь-яку сім'ю, що приходить в магазин.
3
Площа ігрової кімнати повинна дорівнювати мінімум 30 кв.м. В іншому випадку, вам просто ніде буде розташувати ігрові атракціони (гірки, батути, лабіринт і т.д). Постарайтеся врахувати всі нюанси: місце розташування туалету (кімната не повинна знаходитися дуже далеко від нього), висота стель, вентиляція (повітря повинен постійно оновлюватися), безпека самих ігрових обладнання (вони повинні бути максимально м'якими і без гострих кутів), оплата (продумайте і складіть бізнес-план).
4
Оренда повинна окупатися, щоб ваш бізнес приносив прибуток. Тому, найкраще визначити плату за півгодини, так багатьом батькам зручніше, оскільки не всі стануть проводити в торговому центрі по годині-дві. І оплата виявиться не такою великою, що обов'язково зіграє свою роль.
5
Що стосується ігрових нарядів, то слід обзавестися таким мінімальним, але обов'язковим набором (якщо ви хочете мати успіх у своєму бізнесі). Адже відомо, що батьки з великим задоволенням підуть туди, де добре буде і їх діткам. Тому, найкращим варіантом стане наявність в кімнаті лабіринту зі всілякими гірками і перешкодами всередині, гойдалок і батута (надувного в тому числі). Подбайте також про сидячих місцях для тих батьків, які зайшли сюди заради дитини і просто хочуть відпочити, поки їх чадо захоплено грає. Не забудьте про таку важливу дрібниці, як шафки (стелаж з комірками) для дитячих речей та взуття, вішалки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KgIJSUK0nZA
Зверніть увагу
Взагалі, наявність дитячої ігрової кімнати є істотним аргументом на користь гіпермаркету для багатьох батьків, тому тривалі походи по бутіках і відділам стомлюють дітей, які не поділяють батьківську любов до шопінгу.
Корисна порада
Загородження або стіни краще зробити прозорими, щоб батьки могли легко перевірити, чи все в порядку з ребенком.О пожежної безпеки теж не варто забувати.
Дитячі ігрові кімнати з кожним днем користуються все більшою популярністю. Адже це так зручно, коли в одному місці дитина може і побігати, і пострибати, і покататися з гірок, і найголовніше - поспілкуватися з іншими дітьми. Багатьом підприємцям теж такий вид бізнесу дуже до душі. Але тільки не всі знають, з чого потрібно починати, щоб відкрити дитячу кімнату .
Інструкція
1
Для початку необхідно, звичайно ж, вибрати відповідне приміщення. Це може бути певна площа, виділена в торгово-розважальному центрі; це може бути який-небудь куточок на території гіпермаркету; або, як варіант, можна спробувати організувати дитячий куточок в кафе. Коли приміщення буде знайдено необхідно оформити з власниками договір оренди. Якщо ж сам власник збирається відкривати у себе дитячу кімнату , то йому необхідно повідомити про це держоргани, які видавали йому ліцензію на його основний вид діяльності.
2
Далі кімнату необхідно спроектувати. Для цього розраховуємо, як краще, ефективніше і - головне правило - безпечніше буде розставити необхідний інвентар. Паралельно визначаємося, де все це закуповувати. Як правило, в дитячих кімнатах знаходяться величезні розважальні комплекси, які включають в себе одночасно і батут, і гірку, і мотузки для лазіння, і басейни з м'ячами, і мотузкові сходи. Можна все це зібрати окремо в різних куточках, але економічніше буде придбати єдиний комплекс. При виборі основну увагу необхідно приділити матеріалам, з якого все це буде зроблено. Для дітей все повинно бути виконано з високоякісної гуми, пластмаси, мотузок і т.д. Головне, щоб іграшки не були травмонебезпечними, тому присутності залізних елементів краще уникати. Все обладнання в обов'язковому порядку має відповідати міжнародним вимогам безпеки та вимогам стандарту тієї країни, де воно використовується. Кожен виріб має супроводжуватися технічним паспортом, який містить такі дані: призначення, заводський номер, монтажні схеми складання та правила безпечної експлуатації.
3
Далі необхідно потурбуватися про персонал. Підбирати потрібно тільки людей з відповідним освітою і достатнім досвідом роботи у сфері роботи з дітьми. Головним їх особистісним якістю повинна бути відповідальність. Адже на майданчику одночасно може перебувати десяток дітей, і за кожним з них повинен бути організований якісний нагляд.
4
Ну і, звичайно ж, перед тим, як відкривати дитячу ігрову кімнату , потрібно зареєструвати її у відповідних державних органах і отримати ліцензію на право працювати з дітьми та їх батьками. Якщо всі ці правило дотримані, то проблем не буде.
Корисна порада
Дуже уважно потрібно підходити до внутрішнього наповнення кімнати. Враховувати потрібно як травмоопасность елементів, так і близькість їх знаходження один від одного. Також необхідно подбати і про безпеку на гойдалках. Якщо вона двомісна, то в ідеалі потрібно, щоб було кріплення, яке буде фіксувати дитину, поки він хитається.