Як плести різні коси.

Сьогодні серед модниць дуже популярними стають зачіски з кісок. Можна заплести корону з кіс або красиву французьку косу набік. Така зачіска буде дуже красиво виглядати.
Інструкція
1
Щоб заплести просту класичну косу, треба зібрати волосся в хвостик і розділити на три пасма. Тепер праву пасмо покладіть між середньою і лівою пасмом. Тепер ліву пасмо треба покласти між середньою і правою пасмом. За цією схемою заплітайте косу до кінця.
2
Заплетіть швейцарську косу. Така коса виглядає дуже ефектно і плететься легко і швидко, як класична коса, тільки кожне пасмо треба закрутити джгутом.
3
При плетінні косички «колосок», треба зачесати волосся назад, потім відокремити праворуч і ліворуч по одній тоненькій прядки і перехрестити їх (ліву над правою). Тепер візьміть невелике пасмо зліва і переплетіть її з правого збільшеною пасмом. Зроби те саме з правого боку. За цією технологією плетіть косу до кінця, а внизу прикрасьте косу красивою гумкою. При плетінні такий косички варто пам'ятати, що якщо слабо затягувати пасма, коса виглядатиме розпатланою і через короткий проміжок часу може зовсім розпастися.
4
Для плетіння стильною французької коси не обов'язково мати довге волосся, вона буде добре виглядати і на коротких волоссі до плечей. Візьміть на маківці невелике пасмо волосся і розділіть її на три однакові частини. Зробіть два або три плетіння з техніки, описаної для класичної коси . Тепер візьміть з вільних волосся зліва невелику пасмо і приєднайте її до лівої пасма в косі, перекидаючи її через середню пасмо. Виконайте теж справа. Потім продовжуйте плести косу за цією технологією до кінця, не забуваючи додавати кожен раз пасма з вільних волосся.
5
Можна заплести 2 французькі косички з боків. Розділіть волосся на дві однакові частини і плетіть французькі косички до потилиці. Тепер зав'яжіть волосся красивим затиском і заплетене класичну косу, знизу косу зав'яжіть гумкою.
6
Щоб заплести корону з волосся, треба зібрати пасма волосся перед вухами, а тепер заплетене з них дві коси . Кожну косичку закріпіть гумкою і з'єднайте їх на потилиці. Закріпіть коси так, щоб не було видно хвостиків від них.
Французькі коси - знову в моді, їх популярність зростає з кожним днем. Все більше і більше дівчат на вулиці зустрічаються з подібною зачіскою. Навчитися плести такі коси не так вже й складно. Головне спробувати, з часом ви зможете робити елегантні зачіски не тільки подругам, а й собі самій.
Вам знадобиться
  • Резинка, лак для волосся, бант
Інструкція
1
В будь-якій справі необхідний навик. Щоб його придбати, вам потрібно з чогось почати. Почніть з самого простого варіанту, лише потім беріться за більш складні речі. Плетіть звичайні косички, додайте трохи фантазії і у вас вийде дуже елегантний варіант. У цій справі вкрай важлива акуратність, оскільки недоглянута зачіска буде виглядати не дуже красиво. Якщо звичайні коси вам легко даються, переходите на наступний етап.
2
Візьміть кілька пасом на маківці і розділіть їх на три, як для звичайного плетіння. Потім починайте плести звичайний "колосок". Після того, як ви закріпили перші пасма, візьміть з кожного боку ще по одній і додайте в косу. Продовжуйте так по всій голові. Потім доплетіть косу і закріпіть її за допомогою гумки. Після цього надайте зачісці трохи недбалий вигляд і зафіксуйте отриманий результат за допомогою лаку для волосся.
3
Наступний варіант - це плетиво об'ємної французької коси . Зберіть пасма на маківці і починайте плести косу. Тільки в даному випадку коса повинна бути «вивернута назовні». Тобто ви плетете чи не до себе, а від себе. Після того, як ви закріпили перші пасма, витягніть їх з боків коси , щоб додати об'єм. Потім зробіть новий виток волосся, не забуваючи захоплювати бічні пасма, і знову витягайте. Рухайтеся таким чином по всій голові. У вас повинна вийти об'ємна зачіска. Це абсолютно не залежить від густоти волосся. Досягти даного ефекту можна навіть на тонких волоссі. Далі закріпіть косу гумкою або пов'яжіть бант. Після цього збризніть зачіску лаком. Коли ви навчитеся добре плести об'ємні, то можете сміливо експериментувати. Придумувати нові варіанти, використовуйте аксесуари.