Як позбутися пітливості і запаху.

Влітку в задушливому транспорті, або в приміщенні нерідко створюється враження, що багато навколишні люди зовсім забули про ранкове душі і дезодоранту. Неприємний запах «отруює» життя всім оточуючим. Як же позбутися від запаху поту?
Інструкція
1
Людина найбільш сильно потіє в спеку або при різноманітних фізичних навантаженнях. Запах поту з'являється через його контакту з бактеріями, що знаходяться на шкірі. Надмірне потовиділення на всьому тілі може бути не тільки через спеку або фізичних навантажень, а й з-за серйозних захворювань, тому в цьому випадку обов'язкова консультація з лікарем.
2
Існує чимало способів боротьби з рясним потовиділенням і неприємним запахом. Найголовніше, не забувати про душу, і приймати його не рідше за 3 разів за день. У спекотну погоду краще уникати нарядів з синтетики, і віддати перевагу бавовняним тканинам. Крім того, потрібно пам'ятати, що чай, кола, сигарети, каву, гострі страви і часник підсилюють потовиділення.
3
Для боротьби з потовиділенням і неприємним запахом так само необхідні дезодоранти. Вони не знижують виділення поту, а позбавляють від неприємного запаху . А ось антиперспіранти спеціально спрямовані на звуження потових залоз, внаслідок чого на шкірі не з'являється волога. Якщо потрібно терміново вирішити проблему з потовиділенням, а поруч немає ніяких косметичних засобів, то можна використовувати воду з ложкою соди, розчиненої в ній.
4
Для тих, хто вирішив боротися з проблемою кардинально, існує ряд процедур, спрямованих на лікування пітливості. Фізіотерапія, голковколювання, ін'єкції ботокса, симпатектомія - способи лікування підвищеної пітливості.
5
Існує чимало різноманітних засобів, що використовуються в народній медицині, які стануть незамінні для кожного в жарку погоду. Щодня потрібно випивати склянку з відваром шавлії. Можна робити спеціальні ванночки з крижаною і гарячою водою. По черзі в ванночки потрібно опускати руки або ноги на 30-60 сек. Якщо є час, то можна зробити собі спеціальний напій. Для цього потрібно змішати масло шавлії, соснове масло і масло евкаліпта в рівних пропорціях і вийшла маззю змащувати свою шкіру.
6
Неважливо, який спосіб для боротьби з потовиділенням буде обраний, найголовніше, щоб він підійшов саме вам і зміг вам допомогти.