Як лікувати бронхопневмонію.

Бронхопневмония стає небезпечним захворюванням, яке потребує негайного вжиття ефективних заходів, які попередять поширення інфекції далі і розвиток крупозної пневмонії, яка провокує розвиток, як різних ускладнень, так і загострення хронічних інфекцій, які є в організмі.
Інструкція
1
При бронхопневмонії в запальний процес виявляються втягнутими на невеликій ділянці і бронхи різного калібру, які беруть участь у проведенні повітряних мас до альвеол, і самі альвеоли, в яких відбувається основний газообмін між кров'ю і киснем повітря.
2
Саме тому для лікування пневмонії необхідно зробити наступні мери.Необходімо забезпечити пацієнту постільний режим, який дозволить зменшити навантаження на серцево-судинну систему та організм взагалі. Харчування хворого повинне складатися з легкозасвоюваній їжі, яку слід приймати невеликими порціями.
3
Приймати антибіотики широкого спектру дії, які бажано призначати після визначення чутливості мікроорганізмів - збудників до них. Часто доводиться призначати два антибіотики з різних клінічних груп з урахуванням механізму і спектру їх дії. Тривалість курсу антибіотикотерапії визначається тільки лікарем, який може об'єктивно оцінювати зміни в статусі пацієнта і в його аналізах.
4
Необхідно обов'язково використовувати засоби, які сприяють розрідженню і вільному відходженню мокротиння, причому слід віддавати перевагу засобам, які створені на основі рослинних препаратів або надають мінімальний побічний вплив на організм і не викликають звикання. Зазвичай використовуються два препарати, один з яких покращує властивості мокротиння, а другий покращує дренажну функцію бронхів.
5
Крім того, потрібно обов'язково використовувати для лікування десенсибілізуючі препарати, які зменшують як явища місцевого запалення, так і вплив токсинів мікроорганізмів на організм в цілому.
6
Необхідною компонентом лікування стають застосування вітамінних препаратів, які дозволяють стимулювати захисні сили організму. Для цього краще використовувати комплексні полівітамінні препарати, які містять не тільки вітаміни, але і всі необхідні мікроелементи, які необхідні для нормального функціонування організму в целом.Іменно тому лікування пневмонії стає складним процесом, займатися яким повинен тільки лікар.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KoghA1CbRIo