Як поміняти фон папки. Як помінять облицювання папки.

Якщо вам набрид стандартний білий фон папок Windows, його можна поміняти на будь-який колір чи малюнок, використовуючи вбудовані засоби системи або спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • операційна система Windows ХР, програма FolderFon
Інструкція
1
Windows ХР дає можливість змінити колір фон а папки. Щоб це зробити, натисніть правою клавішею миші на робочому столі, виберіть пункт «Властивості»> вкладку «Оформлення»> кнопку «Додатково».
2
У випадаючому списку пункту «Елемент» виберіть пункт «Вікно». Праворуч від «Елементу» знаходиться пункт «Колір 1». У випадає палітрі кольорів ви можете вибрати будь-який відповідний вам. Потім натиснути «Ок».
3
Для того щоб вставити замість фон а свій малюнок в Windows ХР, потрібно прописувати спеціальний код, що досить складно зробити звичайному користувачеві ПК. Тому простіше це зробити за допомогою невеликої, безкоштовної програми «FolderFon».
4
Після того як ви завантажили програму, встановіть її, клікнувши двічі лівою клавішею миші по файлу «folderfon_setup». Програма встановиться в каталог за замовчуванням C: Program FilesSoft AleXStam.
5
Запустіть програму, клацнувши двічі по значку з написом «FolderFon». Відкриється головне вікно програми. З лівого боку ви побачите ряд кнопок, на яких зліва зображений червоний прапорець. Натисніть на саму верхню кнопку «Директорія створення». Відкриється вікно «Директорія створення фон а» в якому вам пропонується вибрати папку, фон якої потрібно змінити.
6
Вибравши потрібну папку в провіднику цього вікна, натисніть кнопку «Додати». У нижньому списку з'явиться повна адреса цієї папки, і вона буде відзначена галочкою. Натисніть кнопку «Ок». Зверніть увагу - тепер колір прапорця на кнопці «Директорія створення» змінився на зелений.
7
Натисніть на кнопку «Відкрити малюнок». Відкриється вікно "Підтвердження" в якому вам пропонується або вибрати малюнок, або вибрати зміна кольору фон а папки.
8
Натисніть на кнопку «Відкрити малюнок» та у вікні виберіть або набір фон ов, пропонований вам програмою «FolderFon», або виберіть будь з вашого жорсткого диска. Натисніть на іконку малюнка і кнопку «Відкрити».
9
Далі натисніть на кнопку «Зберегти налаштування» і підтвердіть вибір, натиснувши «Так». Тепер фон вашої папки змінився з звичайного білого на власний, зручний вам.
10
Якщо вам потрібно повернути фон папки на стандартний, знову відкрийте програму, виберіть папку, в якій змінювали фон і натисніть кнопку «Видалити фон з папки ».