Як назвати пінчера. Клички для пінчерів.

Пінчери - собаки, які мають, безумовно, масою достоїнств. Вони досить невибагливі у догляді, володіють хорошим здоров'ям, при цьому красиві, розумні, доброзичливі і віддані своїм господарям. До групи породи пінчер входять собаки різних розмірів: мініатюрний карликовий пінчер, зростанням 25-32см в холці, німецький середній пінчер (40-48см) і доберман-пінчер, зріст якого досягає 59-70см. Собаки володіють гладкою шерстю (за винятком аффен пінчера ), сильним м'язистим будовою тіла і живим розумом.
Інструкція
1
Зрозуміло, будь гідної собаці необхідно відповідне ім'я. Благородного атлетично складеного пінчера не варто називати банально - Рексом або Альмой. Йому потрібно підібрати оригінальну виразну кличку, відповідну собаці по характеру. До речі, вже давно доведено, що ім'я впливає на характер і поведінку собаки так само, як і знак зодіаку, під яким вона народилася.
2
Придумувати ім'я для пінчера краще не заздалегідь, а вже після знайомства з собакою. Можливо, воно саме прийде вам в голову, як тільки ви побачите цуценя. Якщо ні, запасіться терпінням і підбирайте ім'я, скориставшись довідниками, з наведеними в них значеннями кличок.
3
Варто звернути увагу на німецькі імена для собак, так як порода пінчер виводилася саме в Німеччині. Наприклад, середньому пінчерові цілком підійде ім'я Карл, що відбулося від давньо-німецького «мужній». Добермана- пінчера можна назвати Оскаром - від давньо-німецького слова «спис», це ім'я для сильної, гордої, але при цьому люблячої дітей собаки. Можливі німецькі імена для пінчера -Дівчата Аделіна (від давньо-німецького «благородний»), Уллі або Урсула («ведмежа»), Вікторія і т.д.
4
Останнім часом входять в моду японські клички для собак. Якщо ви не є прихильником суворого поділу кличок по породам, то цілком можете пошукати звучне прізвисько для пінчера серед японських імен. У цьому випадку вам точно не загрожує зустріти «тезку» свого улюбленця на найближчій собачої майданчику. Відповідні японські клички для пінчерів Аїко (кохана або коханий), Акіна (весняна квітка), Кабуто (броня), Митсу (сяйво), Оджи (маленьке дерево), Такара (скарб) і т.д.
5
Крім цього, є ще величезна безліч красивих імен, якими цілком можна назвати пінчера . Гордон, Джаред, Гриф, Мей, Олександра, Артеміда більше підійдуть для великих і середніх собак. Для карликових пінчерів доречні клички Боніта, Бабетта, Глорія, Рита, Калвін, Михей, Шериф. Якщо ви хочете назвати собаку забавним ім'ям, дайте їй кличку Коламбія (Коламбія-пінчер).
Зверніть увагу
Можливо, в клубі, в якому ви будете купувати цуценя, йому вже дадуть ім'я, яке буде починатися з тієї ж букви, що і імена його батьків, братів і сестер. Незважаючи на те, що в документах собаки буде значитися саме воно, вдома ви зможете називати вихованця так, як подобається вам.