Як освітлити темний колір волосся. чи обов'язково освітлювати волосся перед фарбуванням в червоний колір.

Багато жінок, що мають від природи темний колір волосся, вважають, що не можуть стати блондинками. Звичайно ж, така думка є хибною. Щоб стати чарівною блондинкою, досить лише використовувати для освітлення волосся перекис водню.
Вам знадобиться
  • Рукавички, вазелін або крем, фарба, перекис водню, посуд для розведення фарби, годинник.
Інструкція
1
При традиційному освітленні темних волосся необхідно використовувати перекис водню різної насиченості. Концентрація перекису визначається залежно від бажаного колір а й особливостей структури волосся яною цибулини. В процесі освітлення темних волосся пігмент волосся а окислюється киснем, який виділяється з перекису, і стає біс колір вим. Перед тим, як приступити до освітлення волосся, краще не мити голову. Завдяки жирового шару на волосся ах, шкіра голови зможе отримати невелику захист при фарбуванні.
2
Перед самим процесом освітлення темних волосся, обов'язково потрібно надіти рукавички.
3
Для приготування розчину використовувати можна тільки емальовану, скляну і пластмасовий посуд.
4
Далі необхідно приготувати розчин. Його кількість буде залежати від густоти і довжини волосся. Щоб окрашивающая суміш була менш шкідливою, можна додати в неї трохи шампуню.
5
Розчин варто готувати з подвійним запасом, щоб у разі його недостатності, не відриватися від фарбування. Адже відволікаючись, можна освітлити волосся и нерівномірно.
6
Найпоширеніший рецепт розчину для освітлення волосся складається з 40г пергідролю, 30г води, однієї чайної ложки двовуглекислого амонію і 30г шампуню. Також, замість шампуню можна використовувати рідке мило, яке зробить розчин більш густим.
7
Якщо волосся и дуже товсті і густі, то необхідно для фарбування використовувати 8-12% розчин перекису, якщо середні від 6 до 12%, а тонкі від 4 до 8%.
8
Перед фарбуванням волосся, лоб необхідно змастити вазеліном, або дитячим кремом.
9
Висвітлювати волосся и потрібно за допомогою пензлика, що складається з синтетичного волокна.Готовий розчин починати наносити потрібно з потиличної частини голови.
10
При освітленні темних волосся розчин потрібно наносити спочатку на кінці, а потім на корені. Тільки так можна отримати рівномірний колір волосся.
11
Не варто забувати, що найскладнішим є освітлення рудих волосся, тому краще звернутися до досвідченого фахівця.
12
При освітленні відросло темних коренів, суміш потрібно наносити тільки на корені. Щоб не псувати вже прояснені волосся и, варто уникати попадання на них фарби.
13
Щоб не травмувати шкірний покрив голови, фарбування можна здійснювати тільки з інтервалом у тиждень.
Корисна порада
При фарбуванні темного волосся в світлі процедуру освітлення необхідно повторювати з проміжком в тиждень, щоб добитися рівного білого кольору волосся.