Як зв'язати комір-Шальке. В'язання коміра шалька.

Досить красиво, естетично і витончено виглядає комір-шалька на светрах і пуловерах, на жіночих сукнях і дитячих в'язаних речах. Яке витонченість і граціозність надають подібного роду коміри в'язаним виробам. Багато в'язальниці мріють мати і зробити такий комір на своїх виробах, проте не всім їм відомо, як в'язати воротнік- Шальке правильно і які методи в'язання слід при цьому застосовувати. Наша стаття розповість, як в'язати воротнік- Шальке швидко і просто без зусиль навіть починає майстрині.
Інструкція
1
Зв'яжіть виріб, який буде доповнено коміром-шалькой. Це можуть бути абсолютно будь-які речі, як чоловічі, так і жіночі, як дитячі, так і дорослі. Це може бути сукня, кофта, пуловер, светр, жилет, жакет і т.д.
2
Підготуйте для коміра нитки потрібного кольору. При цьому пам'ятайте, що комір-шалька може бути такою ж колірної гами, як сам виріб, відрізнятися тоном (бірюзовий-блакитний, зелений-салатовий і т.д.) або бути зовсім іншого кольору.
3
При виборі різних кольорів для коміра і самого виробу, рекомендуємо обробкою робити не тільки воротнік- Шальке, але так само, приміром, манжети, декоративний орнамент (візерунок), гумку і т. д. Відмінним поєднанням відтінків для цього буде червоний і чорний, синій і жовтий, сірий і помаранчевий та інші.
4
Приготуйте спиці з волосінню. Саме на таких спицях найлегше провязивать вигин коміра. Однак при цьому слід знати, що в'язання відбувається прямими рядами, а не по колу. Якщо подібного роду спиць у вашому будинку не знайшлося, ви можете скористатися звичайними в'язальними прямими спицями, однак знайте, що в такому випадку в'язати комір такого виду буде значно складніше.
5
Зшийте плечові шви свого ізделія.Свяжіте перед коміра з потрібним виразом (трапеція або квадратний виріз) .Наберіте з крайових петель петлі горловини. При цьому не слід набирати петлі середини переду.
6
Пров'яжіть набір з кромок петель так, щоб з першої петлі вийшла одна петля планки, з другої - дві петлі, з третьої - три і т.д. Потім зв'яжіть кілька рядів прямо в залежності від розміру виробу і коміра.
7
Вивяжьте укороченими рядами розширення коміра потрібного розміру і закрийте петлі, пров'язуючи прямі ряди. Так, пров'яжіть весь воротнік- Шальке за вказаною вище принципом.
8
Пришийте готовий воротнік- Шальке до середини вирізу так, щоб краї коміра були внахлест.Ізделіе з коміром-шалькой готово.Прімеряйте свій наряд і пишаєтеся отриманої роботою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JpnXGNzhcvc
Для жакетів і пуловерів із застібкою поло важливо, щоб комір виглядав однаково добре з усіх боків.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок
  • - кругові спиці
Інструкція
1
Планки застібки по коротким сторонам і край горловини обв'язати гачком 1 рядом стовпчика без накиду.
2
Набрати петлі для коміра: петлі набираються на кругові спиці від середини правої планки застібки. З кожного стовпчика без накиду вив'язується 1 петля, при цьому через кожні 3-4 петлі на спицю робиться додатковий накид.
3
Після того, як петлі набрані, в'язати поперемінно 1 лицьову, 1 виворітну, при цьому кожен накид провязивать по малюнку. Зв'язавши комір потрібної ширини, всі петлі закрити.
Корисна порада
При обвязваніі горловини гачком важливо, щоб на початку і в кінці обв'язки, на ділянках заокруглення горловини була однакова кількість стовпчиків.