Як почистити холодильник.

Сучасні виробники побутової техніки пропонують величезний вибір холодильників . Більшість з них оснащені автоматичною системою розморожування, і багато господинь вважають, що тепер вони можуть забути про чищення морозильної камери. Це дуже поширена помилка, так як мити такі холодильники також необхідно і не рідше двох-трьох разів на рік. А як правильно очистити холодильник?
Інструкція
1
Вимкніть холодильник від електромережі і звільніть його від продуктів. Витягніть всі знімні деталі - полички, ящики, підставки для яєць.
2
Як правило, в морозильних камерах лід утворюється з боків і нагорі. Ні в якому разі не використовуйте для їх видалення гострі предмети. Таким чином ви можете зламати холодильник. Краще почекайте трохи і дайте льоду відтанути. Можна також використовувати спеціальні засоби для відтавання, які допомагає легко позбутися від льоду.
3
Внутрішню і зовнішню поверхні холодильника потрібно протерти ганчіркою, змоченою в теплій воді з милом або содою. У продажу є різні чистячі засоби спеціально для холодильників . Вони дозволяють видалити плями без особливих зусиль, володіють антибактеріальними властивостями, дезінфікують і не токсичні. Ніколи не використовуйте для миття холодильника різні абразивні, відбілюючі речовини, кислоти та порошки, які можуть завдати шкоди приладу.
4
Після миття насухо витріть всю поверхню м'якою ганчіркою.
5
Не забудьте почистити і конденсатор. Пил, збираючись на котушках конденсатора, призводить до погіршення охолодження. При цьому холодильник включатиметься частіше і термін служби його скоротиться, а витрата електроенергії виросте в рази. Спочатку необхідно визначити, де розташований конденсатор - ззаду або знизу. Якщо він знаходиться внизу, то необхідно зняти решітку і спробувати дістати насадкою пилососа до всіх важкодоступних місць. Якщо ж конденсатор ззаду - відсуньте холодильник від стіни, і ретельно пропилесосьте.
Корисна порада
При митті холодильника використовуйте ганчірку з мікрофібри. Ні в якому разі не допускайте попадання води на перемикач або в систему освещенія.Сразу ж протирайте пролиту рідину в холодильнику. В даний час у продажу є спеціальні поглиначі запахів, які можна підвішувати на полиці. Також можна купити антибактеріальний килимок, який дозволяє повітрю циркулювати між продуктами і стінками холодильника, тим самим зберігаючи свіжість овочів і фруктів. Якщо шар льоду в морозильній камері досягає 5 міліметрової товщини, то витрата електроенергії збільшиться на 25%. Якщо холодильник не використовується, то необхідно його вимкнути, розморозити, вимити і залишити дверцята відкритими.