Як позбутися від темного волосся.

Тенденції краси змушують багатьох жінок займатися видаленням зайвих волосся . Звичайно, якщо волосся и дуже густі і темні, наприклад, на обличчі або ногах, то це створює неприємний косметичний ефект і змушує багатьох жінок відчувати себе не комфортно. А це перша стадія утворення комплексу неповноцінності. І тому цілком логічно, що жінки намагаються будь-яким способом позбутися від небажаних волосся . Благо, що зараз цих способів багато, і можна вибрати той, який підходить саме вам, не боячись пошкодити шкіру.
Інструкція
1
Висмикування. Зазвичай цей спосіб застосовується для обличчя. Тут вам буде потрібно пінцет з плоскими краями. Бажано, металевий. Перед процедурою пом'якшите шкіру яким-небудь кремом, гелем або звичайним гарячим компресом. Це знизить рівень хворобливості. Рекомендується висмикувати волосся ки у напрямку їх росту, щоб не травмувати шкіру.
2
Після процедури шкіру потрібно продезінфікувати, щоб запобігти роздратування. Приготуйте збільшувальне дзеркало і простежте, щоб освітлення було хорошим, світло яскравим.
3
Проявіть терпіння, чи не збривайте волосся ки, інакше вони будуть рости ще густіше і стануть темніше, тоді й позбутися від них буде важче. За допомогою гоління можна позбавлятися від волосся в області пахв, особливо, якщо ви хочете надіти відкрите плаття без рукавів.
4
Знебарвлення. Цей метод використовується, якщо волосся ков небагато. Візьміть сильний розчин перекису водню (10%). Нанесіть його на волосся и ваткою кілька разів поспіль. Щоразу необхідно почекати, поки волосся и висохнуть і знову наносити розчин. Повторювати цю процедуру в середньому 3 рази на тиждень, залежно від отриманого ефекту.
5
Видалення волосся за допомогою косметичних засобів. Це можуть бути віск і різноманітні пасти.Кстаті, це найдавніший метод видалення волосся , що використовується ще кілька століть тому. Правда тоді ця операція робилася в більшості випадків смолою. Але й смола, і віск - це спосіб досить болючий, навіть жорстокий. Але краса, як відомо, вимагає жертв.
6
Воскові смужки, так само, як і віск в ванночках, необхідно розігріти, потім нанести на шкіру і почекати, поки він трохи затвердіє, а волосся ки стягнуться. Після чого вам потрібно різко зняти смужку, разом з воском втечуть і волосся ки.
7
Крему і пасти. Нанесіть їх на шкіру товстим шаром. Зачекайте вказане на упаковці час. Для більшої надійності, додайте до цього часу ще хвилини 2-3. Потім, дотримуючись інструкції, змийте крем водою. Разом з водою повинні змитися і волосся ки. Якщо залишилися ділянки, які паста не взяла, можете повторити процедуру. Але пам'ятайте, що це може погано відбитися на вашій шкірі.