Як сходитися з людьми.

Чому одні люди, не докладаючи ніяких зусиль, легко знаходять спільну мову з оточуючими, а інші, як не намагаються, не можуть зблизитися ні з ким? Це питання часто терзає тих, хто не вміє сходитися з людьми . Однак цю проблему взаємин цілком можна вирішити, якщо слідувати певним прийомам.
Інструкція
1
Пошукайте в собі причину, по якій вам складно сходитися з оточуючими вас людьми . Для цього можна звернутися до психолога або провести самоаналіз. Якості, які сприяють знаходженню спільної мови з людьми : комунікабельність, красномовство, здатність співпереживати і розуміти інших. І навпаки, зайві самовпевненість і невпевненість негативно впливають на сприйняття особистості оточуючими. Відповідайте чесно, яких якостей в вас більше - позитивних чи негативних? І спробуйте змінити свою поведінку так, щоб стати привабливішими. Що для цього слід зробити?
2
По-перше, знаходите щось хороше в кожній людині, з якою ви спілкуєтеся. Для цього уявіть себе на місці співрозмовника і постарайтеся зрозуміти його почуття. Коли ви навчитеся бачити позитивні якості в будь-якій людині, вам буде легше спілкуватися, і ви будете вести себе більш природно.
3
По-друге, навчіться слухати оточуючих вас людей. Цей прийом спрацює обов'язково, адже кожному подобається проявляється до себе, улюбленого, інтерес. Ні в якому разі не переривайте співрозмовника, якщо він розповідає про себе. Будьте уважні, співпереживайте йому. Встановіть зоровий контакт - це завжди справляє гарне враження.
4
По-третє, постарайтеся демонструвати себе тільки з кращого боку. Не секрет, що в кожній людині присутні і позитивні, і негативні риси. Якщо ви хочете навчитися сходитися з людьми , показуйте їм тільки своє краще «я».
5
Підтримуйте співрозмовника, якщо він розповідає вам про свої плани та мрії. Навіть якщо ідеї абсурдні, не кажіть йому цього. Обов'язково підкресліть ваші спільні погляди та інтереси. Поговоріть, в ході розмови людина може поміняти свою думку і буде вам вдячний.
6
Ніколи не зліться на кого-небудь занадто довго. Це почуття знищує все хороше і коли воно піде, ви будете почувати себе спустошеним і нещасним. Зате схвалення висловлюйте якомога щире. Жінкам частіше говорите компліменти, чоловіків хваліть за ідеї і вчинки. Позитивні емоції обов'язково посприяють вашому зближенню. Тільки пам'ятайте, якщо похвала або комплімент вийдуть нещирими, то це справить вкрай негативне враження і зведе нанівець всі ваші зусилля.
7
Постарайтеся в спілкуванні уникати як скарг на життя, так і запевнень, що у вас все відмінно. Обидві ці позиції викликають негативне враження. На запитання «як справи?» Краще пожартуйте. Але якщо хтось при вас займається самобичуванням, не погоджуйтеся з ним, а підтримайте і заспокойте. Якщо під час спілкування раптом назріє конфлікт, не ігноруйте його, а постарайтеся знайти причину і усунути її. Визнайте, що ви допустили помилку і вас стануть поважати.
8
І останнє, завжди будьте ввічливі і доброзичливі, навіть тоді, коли це складно зробити, і ви в будь-якій ситуації зможете зійтися з людьми . А паличкою-виручалочкою в багатьох непростих обставинах може послужити гумор.