Як ставити кріплення.

Якщо у вас на лижах вийшли з ладу кріплення, справі можна допомогти. Треба просто купити нові, але за установку кріплень візьмуть чимало грошей. Простіше буде встановити кріплення на лижі власноруч.
Вам знадобиться
  • Лижі;
  • Кріплення;
  • Дриль і шуруповерт;
  • Тонкий маркер;
  • Шило.
Інструкція
1
Для початку потрібно відзначити дослідним шляхом, де у лиж розташований центр ваги. Нинішні кріплення дозволяють без праці його визначити. Візьміть найтоншу з частин кріплення, яка схожа на лінійку, ставимо її на підлогу ребром і кладемо лижу зверху і поперек на кріплення. Краще, щоб кут був прямим. Робимо те саме і з другої лижею. Тепер можна братися за дриль з шилом.
2
Коли прикладів, вигвинтите всі три шурупа з одного кріплення. Перевірте глибину ввинчивания шурупів на всякий випадок. Приставте шурупи до лижі й подивіться, наскільки шуруп в неї увійде. Якщо лижі у вас тонкі, то шурупи потрібно буде замінити на більш короткі.
3
Перенесіть розмір на свердло з діаметром 3,6-4 мм, зазначивши ізолентою очікувану глибину отвори. Тепер акуратно просвердлите по три отвори в намічених місцях на кожній з лиж. Не забудьте про те, що сучасні лижі мають стільникову структуру, хоч і оснащуються спеціальною дерев'яною підкладкою. Тому свердлите обережно.
4
Отже, у вас повинно вийти по три отвори на кожну лижу. Зафіксуйте тепер кріплення на лижах за допомогою шуруповерта, знявши перед цим з кріплень скобу. Тільки не угвинчуватися до кінця, спочатку наживите шурупи. Якщо все рівно буде - загвинчуйте остаточно.
5
Встановіть скобу на місце, встромляючи в петлю нижній кінець і притискаючи на скобу до клацання. Збирайте кріплення далі так же: виймайте шурупи з наступного елементу, встановлюйте «встик» до упору, закривши попередні шурупи. Позначте на обох лижах отвори, приберіть кріплення, просвердлите отвори, прикрутіть кріплення. Після того, як ви пригвинтите п'яту, закрийте дірку заглушкою.