Як перефарбувати волосся з чорного в світлий. Як перефарбується з чорного кольору в світлий.

Кожна жінка рано чи пізно починає фарбувати волосся з різних причин, але з однією метою - стати привабливішими, яскравіше і бути впевненою в собі. Змінити колір на темний дуже просто, але тільки от потім пофарбувати чорні волосся у світлі тони нелегко. Варто зауважити, що стати блондинкою, будучи фарбованої брюнеткою, не зіпсувавши волосся , неможливо. Краще зупиніть свій вибір на світлих тонах: русявий, мідний або попелястий.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - доглядають шампуні і бальзами.
Інструкція
1
Купіть в магазині фарбу будь-якого відомого виробника, що містить нашатирний спирт, який грає роль освітлювача. Також підійде та, в якій міститься перекис водню або резорцин. Розведіть її, дотримуючись інструкції, і нанесіть на волосся . Потримайте вказане на упаковці час, потім ретельно промийте під проточною водою. Помийте голову шампунем, нанесіть кондиціонер для фарбованого волосся або бальзам на кілька хвилин. Змийте і висушіть волосся . Повторюйте процедуру фарбування раз в 2-3 тижні до досягнення бажаного відтінку.
2
Якщо ви все ж вирішили стати блондинкою, волосся спочатку доведеться знебарвити. Придбайте оксиген 6-9% і супру (осветляющая пудра). Відміряйте потрібну кількість засобу мірної ложечкою і змішайте безпосередньо перед нанесенням на волосся в пластиковому посуді. Робіть все обов'язково в рукавичках і пензликом. Нанесіть на волосся приготовлену суміш рясно і швидко, починаючи з потилиці. Перший раз відступайте від коренів 2 см. Через 30-35 хвилин промийте волосся шампунем 2 рази і нанесіть живильний бальзам. Ретельно обполосніть волосся і висушіть в щадному режимі феном або природним шляхом.
3
Через кілька тижнів після знебарвлення можете пофарбувати волосся в будь-який відповідний саме вам відтінок. Змішайте фарбу і активатор і нанесіть на волосся . Час фарбування зазначено в інструкції до препарату. Не завжди бажаний відтінок з'являється з першого разу, якщо цього не відбулося, то наступне фарбування можна проводити не раніше ніж через 3 тижні.
4
Якщо у вас слабкі волосся , то краще зверніться в перукарню. Майстер підбере щадне засіб, який забарвить ваші волосся у світлі тони, але при цьому не спалить їх. Домогтися такого ж результату в домашніх умовах неможливо, так як в перукарнях використовуються професійні засоби по догляду за волоссям.