Як вийти в інтернет з ноутбука. Як за допомогою ноутбука вийдті в інтернет.

Ноутбук - невід'ємна частина робочого процесу людини. Сучасні технології дозволяють перебувати в інтернеті за допомогою комп'ютера, використовуючи різні методи, наприклад, 3G-модем, точку доступу Wi-fi.
Інструкція
1
Вихід в інтернет з ноутбука можна за допомогою 3G-модема. Такі модеми постачають різні оператори мобільного зв'язку, наприклад, Мегафон, МТС або Білайн. Придбайте модем в офісах продажів мобільних операторів. Підключіть оптимальний для вас тариф. Вам видадуть спеціальну sim-карту, баланс якої вам необхідно буде поповнювати надалі. Встановіть 3G-модем в ваш ноутбук через USB-вхід. Необхідні налаштування будуть виконані автоматично. Далі запустіть встановлене додаток і натисніть кнопку «Підключитися». Тепер ви можете вийти в інтернет. Швидкість інтернет з'єднання 3G-модема залежить від вашого місця розташування, оскільки спеціальні вишки покривають певну зону.
2
Якщо ваш ноутбук підтримує wi-fi, то можна скористатися цим. Wireless Fidelity дослівно перекладається, як бездротова точність. Торгова марка Wi-Fi Alliance для бездротових мереж на базі стандарту IEEE 802.11. Якщо ви знаходитесь в місці, де є точка доступу wi-fi, то ваш ноутбук виконає автоматичне підключення до даної точки, і ви можете приступити до роботи в інтернеті . В даний час безкоштовні точки доступу wi-fi є в більшості громадських місцях, що дуже зручно. Точку доступу можна зробити вдома, придбавши домашній маршрутизатор.
3
Також ноутбук можна підключити до інтернету, як і звичайний персональний комп'ютер, через модем або виділену лінію інтернету. Вставте кабель в мережеву карту ноутбука (вона входить в стандартну комплектацію). Створіть підключення до інтернету. Зайдіть в "Панель управління" - "Мережеві підключення". Створіть відповідне підключення.
4
Вихід в інтернет з ноутбука можна здійснити за допомогою мобільного телефону. Придбайте адаптер USB-Bluetooth, вставте у вільний «гніздо», і Windows автоматично встановить необхідні драйвери. Встановіть зв'язок між ноутбуком і телефоном. Тепер створіть підключення до інтернету. Використовуйте функцію «створити підключення через звичайний модем». Ноутбук готовий до роботи в інтернеті .
Все більше і більше користувачів ПК при виборі комп'ютера для робочого використання віддають перевагу ноутбукам. Вирішальним фактором стає мобільність, так як робітники ноутбуки використовуються для роботи на документах і виходу в інтернет не тільки в офісі, але і в поїздці.
Інструкція
1
Практично всі ноутбуки, які зараз виробляються, мають вбудований модуль wi-fi. Цей модуль дозволить вам вийти в мережу у випадку якщо ви перебуваєте в зоні покриття wi-fi передавача. Для того щоб його активувати, увімкніть його програмно або переключивши відповідний тумблер на корпусі ноутбука. У випадку якщо ви не знаєте як це зробити, вивчіть інструкцію до вашого ноутбука. Після цього запустіть запустіть пошук мереж, доступних для підключення. У разі якщо для підключення до потрібної вам мережі потрібен пароль, зверніться до власника мережі для його отримання.
2
Ви також можете підключитися до мережі, використовуючи ваш мобільний телефон. Для отримання настройок зверніться до вашого оператора зв'язку. Запитайте відправку смс з настройками на ваш мобільний телефон, після чого попросіть допомогти вам з налаштуванням з'єднання на комп'ютері. Найкращим способом для підключення мобільного телефону до ноутбука є синхронізація за допомогою дата-кабелю. Все необхідне для цього, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, як правило, ви зможете знайти в комплектації мобільного. В іншому випадку купите дата-кабель в магазині, а драйвера скачайте на сайті виробника вашого мобільного.
3
Крім цього, ви можете вийти в мережу за допомогою gprs або 3g модему. Для використання цього способу спочатку активуйте сім-карту, яка знаходиться в комплекті з модемом. Після цього вставте модем в usb порт і дочекайтеся установки драйверів для пристрою. Підключіться до мережі, використовуючи програмне забезпечення. При виникненні складнощів з цим способом зверніться до довідкової служби вашого оператора.
4
У разі якщо у вашому розпорядженні є DSL-модем, а також дейстие виділена лінія підключення до мережі, то ви зможете підключитися до інтернет у, підключивши модем до ноутбука. У цьому випадку вирішальне значення має спосіб авторизації. Якщо дані для авторизації налаштовані на модемі, то все, що потрібно - це встановити драйвера для модему на ноутбук і підключити модем до ноутбука, після чого ви зможете вийти в інтернет , в іншому випадку вам будуть потрібні логін та пароль , необхідні для доступу до мережі.