Як прикрасити печінковий торт.

Печінковий торт - вкуснейшее ласощі, яке господині люблять готувати як до затишного сімейного вечері, так і для гостей, яких неодмінно треба здивувати власними кулінарними шедеврами. Але ж гурмани оцінюють не тільки смакові якості, а й привабливість зовнішнього вигляду - так хочеться, щоб блюдо «само просилося» в тарілку! Для цього існують різні методи, що дозволяють разюче змінити вигляд вже готового блюда. Як же можна ефектно прикрасити наш печінковий торт ?
Вам знадобиться
  • - зелень;
  • - огірки;
  • - помідори;
  • - редиска;
  • - маойнез.
Інструкція
1
Печінковий торт є закусочним блюдом, відповідно, і прикрашати його потрібно несолодкими інгредієнтами. Перший спосіб прикраси - за допомогою овочевого асорті і зелені. Для цієї мети візьміть кілька огірків і помідорів, редиску, зелену петрушку і кріп. Зверніть увагу, що всі овочі повинні бути невеликого розміру, щоб створити дійсно симпатичне прикраса.
2
Спочатку необхідно помити овочі та зелень. Далі дрібно наріжте зелень, а всі овочі наріжте кільцями. Тепер починайте укладати на печінковий торт овочі в такій послідовності: на серединку торт а викладіть кільця огірків і помідорів, а по краях рівно кільця з редиски. Зверху рясно посипте зелень, також зеленню торт можна прикрасити і з боків. Правда, перед тим, як прикрашати торт з боків, не забудьте за допомогою ножа вирівняти краю і змастити торт майонезом. Після процесу прикраси ваш торт повинен кілька хвилин постояти.
3
Звичайно, це не єдиний спосіб прикраси печінкового торт а. Зробити це можна і за допомогою більш складних елементів. Наприклад, попередньо посипаний зеленню торт можна прикрасити трояндочками, зробленими з тих же огіркових колечок. Такі «квіточки» можна чергувати з квітами, вирізаними з білка яйця.
4
Печінковий торт може стати і смугастим. Змастіть його майонезом і посипте стружкою з твердого сиру і яєчного жовтка, роблячи поздовжні смуги. За допомогою аналогічних продуктів можна «намалювати» та інші фігури, наприклад, кола.
5
У справі кулінарного прикраси найбільше допомогти вам може фантазія. Так для прийому гостей торт з печінки може виглядати як конус. Вам необхідно просто випекти печінкові млинці різного діаметру і скласти їх у формі конуса, який потім також потрібно посипати зеленню. А якщо ви вмієте орудувати кондитерським шприцом, то простіше простого намалювати що-небудь на торт е з печінки майонезом.