Як позбутися від післяпологових розтяжок.

Під час вагітності у деяких жінок виникає така проблема, як поява розтяжок . Це пов'язано зі швидким ростом живота, стегон і грудей, через що шкіра сильно розтягується і тріскається, не встигаючи нарощувати додаткові клітини. Існує маса способів для боротьби з розтяжками.
Інструкція
1
Найголовніше правило: правильно харчуватися і більше рухатися. Потрібно виключити з раціону занадто жирну, калорійну їжу, борошняні та кондитерські вироби, їсти частіше овочі і фрукти. Це допоможе позбутися від підшкірних жирових відкладень, набраних під час вагітності. Для зміцнення м'язів і надання пружності шкірі щодня робіть вправи (качайте прес, крутите масажний або звичайний металевий хула-хуп).
2
Втирайте в проблемні зони масло жожоба з додаванням в нього ефірних масел (фенхель, розмарин, апельсин, пачулі, лаванда). Слід врахувати: натуральні ефірні масла використовують в дуже малих дозах (на 3-4 столові ложки основи беруть 1-2 краплі кожного масла). Такі суміші можна наносити як на стегна і живіт, так і на груди.
3
Існує величезна кількість спеціальних лосьйонів і кремів від розтяжок . Проте варто купувати засоби від відомого вам виробника, якому ви довіряєте, тому що велика кількість продукції не відповідає обіцяному якістю і може не допомогти вам належним чином.
4
Дуже корисні різні обгортання. Для них ви можете використовувати морські водорості (ламінарія), які можна придбати недорого в будь-якій аптеці, а також косметичну глину (чорна і блакитна). Для поліпшення ефекту перед нанесенням засобу на тіло можна помасажувати живіт і стегна або скористатися скрабом. Це поліпшить циркуляцію крові. Водорості потрібно розмочити і обернути ними проблемні ділянки, глину розбавляють теплою водою, щоб вийшла досить густа суміш і наносять на шкіру. Потім необхідно загорнутися харчовою плівкою, можна також вкутатися пледом або ковдрою. Такі процедури роблять через день 10-15 разів. Якщо робити обгортання регулярно, шкіра стане помітно більш пружною. Також вони сприяють виведенню зайвого підшкірного жиру.
5
Якщо розтяжки застарілі, можна вдатися до радикальних методів, таким як лазерна шліфовка шкіри, мезотерапія (введення ін'єкцій), хірургічна операція. Однак ці методи дорогі і підходять далеко не всім у зв'язку зі станом здоров'я. Тому важливо почати боротися з розтяжками відразу після пологів.