Як знайти всіх родичів.

Пошук родичів в епоху інформаційних технологій не є серйозною проблемою. Одні шукають родичів , щоб було кому передати спадщину, а інші навпаки, щоб отримати його. Хтось шукає родичів , щоб мати можливість зупинитися у них в незнайомому місті. Інші ж шукають рідних, щоб зміцнити сімейні зв'язки і зміцнити родинні стосунки.
Інструкція
1
Займіться пошуком в соціальних мережах. У наші дні матриця зі світу фантастики перекочувала в реальний світ. Значна частина населення зареєстрована в різних соціальних мережах, і знайти там можна багатьох людей різного возраста.Еслі ви шукаєте конкретної людини, знаєте його прізвище та ім'я, а якщо пощастить, то навіть місто і навчальний заклад, який закінчив ваш родич, то процес пошуку значно полегшується. Введіть ці дані в пошукову систему, яка є практично в будь-якій соціальній мережі і вам видадуть результати. Чим точніше ви задали параметри пошуку, тим менше людина вам доведеться переглянути, щоб знайти своїх родичів . У випадку якщо ви приблизно знаєте, як звуть родичів (або взагалі нічого не знаєте крім прізвища), то пошукова система соціальних мереж видасть вам досить багато результатів, зрозуміло, якщо прізвище ваших родичів не є рідкістю. У такій ситуації вам доведеться переглядати значна кількість осіб, вдивляючись у фотографії і переглядаючи їх дані. В крайньому випадку, якщо ви вважаєте, що людина може бути вашим родичем, але не впевнені в цьому на 100%, то можете зав'язати з ним спілкування, пояснивши попередньо причину, і дізнатися про нього якомога більше.
2
Шукайте родичів в інтернеті на інших сайтах. Найпростіше ввести дані ваших родичів у відомі пошукові системи, але ймовірність успіху в даному випадку вкрай мала. Зазвичай таким чином можна знайти відомих людей, які часто фігурують у новинах, або активних блогерів. Якщо ваші родичі не є відомими особистостями або завзятими блогерами, то варто звернути увагу на спеціальні сайти для пошуку людей. З вибором конкретного сайту варто бути дуже обережним, так як деякі портали спочатку дозволяють заповнити поля для пошуку, а потім під різними приводами просять відправити sms на короткий номер.
3
Залиште заявку на сайті програми «Жди меня». Ця телевізійна програма давно займається пошуком друзів і рідних по всьому світу. Так що можна і вам спробувати щастя і постаратися знайти родичів через цю передачу.